Příspěvky uživatele - 216.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata Kumoto, 6.12.2011
Mě osobně chutnají.Více lidí více chutí.U nás vypěstované na sluníčku, je mnohem chutnější, než dovezené a pěstované pod umělým světlem. Vydrží utržené, až dva měsíce.Měla jsem je na výstavě Zahrada Čech v Litoměřicích.Doporučuji vyzkoušet 2 až 3... celý příspěvek >
Rajčata Kumoto, 1.12.2011
Vyzkoušel již někdo tmavá až do černa rajčata Kumato.Jsou moc dobrá.Plodí od června než je spálí mráz, letos 20.10. Doporučuji vyzkoušet.Rostlinky jsou dražší.Před 2.lety v Německu jsem si koupila 2.rostlinky za 8.euro.Stáli za ty peníze, Nyní sázím... celý příspěvek >
Síra SK 520 opravdu náhrada za Sulku?, 8.11.2011
Občas se na zdejších diskuzích objeví nicotná informace o přípravku "Síra SK 520". Tak tedy chci rozpoutat diskuzi o náhradě Sulky, kterou by měl být právě přípravek "Síra SK 520". Co vy na to? Nečekám žádné zkušenosti s tímto přípravkem, protože je... celý příspěvek >
Pěstuje někdo, 20.10.2011
Drchnička je též o oranžové barvě.Anagalis Monelli tu nabízí zahradnictví Valinová
Co je to za květiny, 15.9.2011
Děkuji za určení, s tímto názvem na cedulce jsem asi 60cm stromek zakoupila.Kvetl celé léto krásně žlutooranžovými květy.Miloslava Valinová
Zná někdo jméno fialové a žluté květiny?, 7.9.2011 Obsahuje fotku
Zná někdo jméno fialové a žluté květiny?
Převislá slunečnice, 7.9.2011 Obsahuje fotku
Na jaře v roce 2012 ji bude mít v nabídce zahradnictví Valinová.
Minidurman - acnistus, 7.9.2011 Obsahuje fotku
Minidurman Acnistus Austrális takto nyní kvete.
Co je to za květiny, 7.9.2011 Obsahuje fotku
Co je to za květiny
Minidurman - acnistus, 19.8.2011
Dobrý den, vykvetl a začíná také kvést v truhlíku, měla jste ho zaštipovat.Durman kvete na postraních výhoncích.zahradnictvi-valinová
Kde koupit fialkovec modrý, 20.6.2011
Nabízí ho zahradnictví valinová
Zltne mi cibula a cesnak, co s tym?, 19.5.2011
Opravdu pomůže Cererir, vpravit zakopáním do země. Vím o čem mluvím měl jsem to samé. Zálivky bych se nebál obzvláště v tomto suchém období. Ale lépe více a méňě často.
Melounoviště 2011, 8.5.2011 Obsahuje fotku
Pěkný den, koupil jsem již předpěstované roubované sazenice melounů. Ještě jsem je nevysadil, protože je ještě zima. Mám je doma v teple. Ale po čtrnásti dnech se mi na listech začali objevovat takovéto divné skvrny viz foto. Listy začínají... celý příspěvek >
Jak vylepšit špatnou filtraci jezírka?, 14.4.2011 Obsahuje fotku
no to výš je po zimě nikdo nedal ani kilowatu do toho tak je to vše takové v dezolátním stavu přidávám foto ze včerejška " v sobotu jdu sprovoznit čističku a upravit okolí jezírka takhle vypadá moje jezírko po zimě " pouze se vzduchováním... obsah... celý příspěvek >
Jak vylepšit špatnou filtraci jezírka?, 14.4.2011
paní je to lepší když filtrace a lampa běží v kuse já to už 6 let nevypnul "" těch 50 W mě nezrujnuje steně to jede na noční proud a ten je 1,50 kč kw.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika