Příspěvky uživatele - 216.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vylepšit špatnou filtraci jezírka?, 10.4.2011 Obsahuje fotku
no " mít to už takhle zrealizované "" tak já bych si to vyřešil tím že bych ohyb u kořenové čistící zony zvedl k hladině " 2cm pod "hned bych tam udělal žlábek tak 30 cm široký na okrasnou trávu aby nečistoty nemohly projít do koupací zony a v zoně... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 25.1.2011
he mam folii z hornbachu je to plachta na 8mx15 metru je to 0,5mm a drží už 8 rokem "" je opravda že jsem pod plachtu dal staré koberce a pak geotextílii ale drží super -- "je zaplacéná 50 kč za metr no neber to ""
Domaca vyroba filtru, 25.1.2011
mam bednu z plastu 80cm dlouhá vysoká 60 široká 50 první přepážka je 8 cm a v ní kartáče o 5cm níž jak vršek bedny, 2přepážka je o 7cm níž a 18cm daleko je tam frakce zeolit 2cm-3cm, 3přepážka je o 20cm dál frakce 12mm, další je o9cm níž..frakce 4mm-... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 16.12.2010
Zajímavý trik. A jak dloho to soused má naložené a používá klasickou sůl nebo rychlo sůl?
Uzení domácích klobás, 16.12.2010
Ochutnání podle vzorku znám, ale poprvé se mi stalo že jsem udil podle chuti a klobásy asi nebyly dostatečně tepelně opracované protože po určité době se začali kazit. Od té doby co je hlídám uvnitř teloměrem vydrží i týdny, ale to je musím pečlivě... celý příspěvek >
Co je to za nemoc u mých rajčat, 26.6.2009
Dobrý den, chtěla jsem se taky zeptat na jednu nemoc. Rajčata nám začínají od zhora žloutnout, nikdy jsme to neměli, suché to určitě není, ani spálené od sluníčka. Tím pádem ani nevíme čím to stříkat. Děkuji za odpověď
Honda GXV 160 4takt rotavator?, 7.6.2009
AKY se dá použít, ale má pomalejší točení nožů rotovátoru. Jó a musite vyměnit štefty na přrubě převodovky pro připojení motoru.
Vari IV, Honda GCV160, měrka oleje, 5.5.2009
Děkuji všem za info. Informoval jsem se přímo u HONDY a také mi potvrdili měřit olej tak, jak doporučují oni (měrku oleje nešroubovat). Ale stejně nechápu proč VARI doporučuje jiný způsob? S pozdravem PetrK
Vari IV, Honda GCV160, měrka oleje, 3.5.2009
Pán na druhé straně telefonu začal tvrdit ať se tedy řídím pokyny výrobce motru HONDA a ne vyrobce VARI IV a měřím olej podle jeho doporučení (to znamená nešroubovat měrku). Upřesňuji pro nesrovnalost z minulého příspěvku.
Vari IV, Honda GCV160, měrka oleje, 3.5.2009
Takže pánové rady typu kontaktovat výrobce, kniha návštěv apod. mě dohání k šílenství v tom smyslu že nebudu zakládat novou diskuzi když svůj problém mohu řešit přes technickou podporu. Svůj dotaz jsem sem vznesl proto, že právě technická podpora... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 7.1.2009
Děkuji za vyčerpávající a předmětné informace a za info ohledně dílů na tento motor. Když jsem vše zvážil tak jsem rozhodnut pro GCV 160. Jinak pane J.S. je vidět že o dané problematice něco víte hlavně z praxe a to je důležité. Na internetu je mnoho... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 7.1.2009
Těch vůlí jsem si nevšiml. A ten popis rozhodně nevypovídá o kvalitě motoru GCV. Nicméně trochu mě zaráží a z předešlého popisu to tak vyplynulo, že motor GCV je v podstatě monoblok. Škoda, že se nikde nedá sehnat dílenská příručka k tomuto motoru.... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 7.1.2009
Děkuji panu J.S. za fotky a panu 29.114 za odpověď ohledně ventilů. Nicméně zarazila mě jedna věc cituji "Uniblock-hlava, válec a část klikové skříňě jsou z jednoho kusu", takže jestli se na motoru něco stane (př. praskne kroužek,... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 6.1.2009
No tak chlapi pomozte. To z vás nikdo nemá VARI s motorem GCV160, aby mi mohl potvrdit, zda tato výkonostní kategorie vystačí na práci, kterou zde popisuji. Alespoň mi napište zkušenosti s tímto motorem. Díky za info
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika