Příspěvky uživatele - 8.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Objednávka od Starkla, 8.9.2007
Nemám zkušenost osobní s firmou Starkl, ale přesto mi pomohli. V katalogu si vyberu, co se mi líbí a pak jedu do zahradnictví /nejlépe k "výrobci"/ si to vybrat. Na obrázku v katalogu vidím, jak keřík, rostlinka vypadá. V zahradnictví si můžu vybrat... celý příspěvek >
Zastínění pergoly, 6.9.2007
Dobrý den, my máme dutinkový polykarbonát, dělá se v různých barvách a šířkách, na ochranu proti dešti stačí ten i tenký. Zevnitř můžete dát bambusovou rohož, která vám tak vydrží víc, než na přímém dešti. Navíc se nám po ní pne přísavník.
Jaké kytky, 2.9.2007
Možná by byly dobré i okrasné keře - azalky, rododendrony, kolkvízie, tavolník, komule,... občas potřebují přistřihnout a na zimu přikrýt.
Durman - uskladnění, 2.9.2007
Já ho na podzim zkrátím asi na polovinu a nechám v ložnici - máme ji na sever a je tu chladněji. Občas zaleju, tak 1x za 3 týdny. Na jaře krásně zkošatí, vyrazí plno nových větviček. Důležité je, aby nezmrzl, i teď pokud hlásí přízemní mrazíky,... celý příspěvek >
Durman - žloutnou listy, 2.9.2007
Mám durman celé léto na slunném místě, hodně zalévám obyčejnou dešťovkou, jen když jsem přesazovala do koflíku, dala jsem na dno suché slepičáky. Občas se nějaký ten žlutý list objeví. Každopádně letos měl záplavu květů. S těmi hřebky to opravdu... celý příspěvek >
Jiřiny mi nekvetou, 2.9.2007
Sesychání poupat se mi taky stalo, začla jsem je víc zalívat.
Co se stalo s paprikou? Foto listů přiloženo, 1.9.2007
Nejsou náhodou napadeny mšicemi? V prvopočátku jsou malé bílé tečky na listech, z těch se pak vylíhnou mšice. Na ně se mi osvědčil přípravek Fast nebo tak nějak. Pomáhá prý i mýdlová voda.
mučenka, 31.8.2007
popínavé rostliny na zimu přikryji slámou a větvičkami. Slámu na jaře nechávám, větvičky oddělám. Popínavky obraší.
množení popínavých rostlin, 31.8.2007
Množení popínavek je podle mě úplně jednoduché, můj osvědčený recept je ohnout větvičku do země, aby byly zahrnuty alespoň 3 očka. Ty si vytvoří kořínky. Množím takhle keříky, popínavky a jde to
Množení vajgélie, 31.8.2007
Mám 2 své ozkoušené typy - buď, když zastřihávám, dát větvičky do stimulátoru /koupíte v Květince i zahradnictví/ a zapíchnout do hlíny nebo ohnout větvičku do země a nechat alespoň 3 měsíce.
Jak ostříhat cca 20 let starou wajgélii?, 31.8.2007
Je to pravda, vajgélie se ujme, i když byste ji velmi zkrátila, tak obrazí. Bydlíme na Vysočině, u rybníka, takže v zimě taky dostává u nás plno věcí zabrat. Ale máme i kiwi a žije. Já na zimu zasypávám slámou a větvičkami. Na jaře větvičky... celý příspěvek >
Dejte typ na keře., 31.8.2007
Soukromí jsme si chtěli taky vytvořit, a také jsem nechtěla jen tůje. Takže jsme prolistovali Starkla katalog /kvůli obrázkům/ a jeli si vybrat do obyčejného zahradnictví + tam nám také poradili co dalšího. Takže máme vajgélii, komuli kaskádu,... celý příspěvek >
Rozmnožení rododendronu, 30.8.2007
Přesně takhle to dělám i já u jakýchkoliv okrasných keříků. Většinou nechám alespoň 3 měsíce, hlavně musí být větvička přikrytá v očku, aby se vytvořily kořínky. Dát dostatek zeminy / déšť může hlínu odplavit/.
Řízek - thůjí, pelargonií, břečťanu atd. - prosím o radu, 30.8.2007
Zakořeněné tůje by měly přeziovat bez problémů. Co se týče muškátů - necháváme je ve sklepě, kde je kotel, teplota tak 10´C. Světla tam je opravdu pomálo. Muškáty seříznu. Přezimují a obraší krásně na jaře a jsou bohaté. Když jsem zasázela řízky na... celý příspěvek >
Durman - zimování, 30.8.2007
Dobrý den, durman je velmi citlivý na přezimování. Při babím létě venku přikrývám netkanou textilií na noc. Na zimu přestěhuji domů do ložnice - máme ji na sever a je tedy chladnější.Durman vždy lehce zastřihnu, další rok bude krásně bohatý. V zimě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika