Příspěvky uživatele - 51.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stárnutí slivovice - zajímavý poznatek, 25.10.2015
Dobrý den, chtěl bych se podělit o zajímavý poznatek ohledně stárnutí slivovice. Tu pálím "napůl" se sousedem - tedy ze stejných trnek, stejného kvasu. Letní švestky - Katinka. Vypálíme, rozdělíme se. Já nechám svůj podíl ve sklepě asi tak týden... celý příspěvek >
Jak zachránit kaktus, 30.9.2015
Klidně až do jara - až vykouknou ty čekací kořínky. Potom jej postavte (nezahrabávejte) třeba na květináček naplněný antukou. Ony ty kořínky zapustí samy. Zalít opatrně, spíše tu antuku jenom zvlhčit. Teprve až kořínky zapustí a kaktus bude "držet"... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 4.8.2015
Ale konec srandy. Chtěl jsem tímto jenom pošťouchnout všechny ty euro-, eko-, bio- a nevím jaké ještě pěstitele kteří se děsí chemie jak upír česneku v pravé poledne. Hlavně ne chemie!!! To je slyšet ze všech stran a nejvíc křičí ti co té chemii... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 4.8.2015
Ovšem DHMO naředěný na 50 procent produktem destilace švestkového kvašení není úplně k zahození. Sice se tímto nikdo statistice nevyhne a umře jako jiní uživatelé DHMO zcela jistě, ale alespoň si může říct že to stálo za to :-)
Mravenci na ovocných stromech, 12.5.2015
To jsem zkoušel, ale ty potvory ten papír podlezou. Taky když je nějaká puklina například ve dřevě kůlu nebo v kůře, tak do té pukliny to lepidlo nezateče a mravenci si tam udělají "metro" a podlézají. Chce to pečlivost a nenechat mravencům žádný... celý příspěvek >
Mravenci na ovocných stromech, 12.5.2015
Ono jde o to, že ty mšice nahoru na stromy nosí právě mravenci. Takže když jim v tom zabráníte, nemusíte stříkat.
Mravenci na ovocných stromech, 12.5.2015
Jo - funguje to, ale šířka pásu kolem kmínku 1 cm nestačí. To ty potvory přemostí za chvíli vlastníma mrtvolkama a přelézají dál. Já dělám šířku tak 10 cm. Tak to potom vydrží celou sezonu, někdy i dvě. Musí se to ale provést důkladně i na všech... celý příspěvek >
Jak odehnat kočky, 16.3.2015
Prosím - ne na WC. To je zkratka od "water closet" což je doslova "vodní kabinet", přeneseně "splachovací záchod". POchybuju že kočky za sebou splachují na záhonech
Destilace vína - vínovice, 17.2.2015
Doporučuje se ochytit "předek" v objemu 1 procenta objemu lutru. Takže z 25 litrů je 2.5 deci akorát. Příčinu zabarvení bych příliš neřešil pokud výsledek je "pitný".
Destilace vína - vínovice, 14.2.2015
Metylu jste neodchytil nic - ten tam není!
Douzeni koupeneho uzeneho, 25.9.2014
No jestli to není tím že (jak vyplývá z příspěvků) že nejen že takový "recept" asi neexistuje, ale i tím že je to krav..na.
Kompot do kvasu, 20.9.2014
Jo - kompotovice když se vydaří tak je to špica.
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 2.9.2014
V pohodě, v těchto podmínkách je to klidně možné. Já jsem podobně dopadl před pár lety s meruňkama. V podnělí šly do bečky, v sobotu do kotle. A výsledek náramný. Ať chutná!
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 31.8.2014
Ježišikriste - když se uvede slovo "reaktor" tak to snad hned nemusí být "jaderný reaktor" nebo něco takového. Je to prostě obecně prostor kde dochází k reakci - v tomto případě dvou atomů vodíku a jednoho atomu kyslíku. Jaderný reaktor je samozřejmě... celý příspěvek >
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 31.8.2014
Diskutoval jsem o chlorovodíku? To byla doslovná citace (copy-paste), nijak jsem zrovna chlorovodík (říkáte hrůzný, já toto slovo nepoužil) nediskutoval. To že je součástí žaludečních šťáv je pravda, ale neznamená to že jej budu pít, nebo že jej budu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika