Příspěvky uživatele - 147.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zltne mi cibula a cesnak, co s tym?, 13.5.2011
Zapomněl jsem dodat, že takto řeším jen rostliny, které téměř úplně zežloutly.Typické je to na těch fotkách pana šlechtitele. V takovém stavu už mám nejméně 2 rostliny, je zajímavé, že jen od jedné odrůdy ze 6,které jsem vysázel.
Zltne mi cibula a cesnak, co s tym?, 13.5.2011
Podle fotogalerie šlechtitele pana Kozáka by mohlo jít o začínající Fusarium. Vzniká tehdy, když se česnek sází moc brzo a např. po bramborách.Doporučuje proto sázet česnek až teplota klesne pod 9st C. Všiml jsem si, že to mám na některých rostlinách... celý příspěvek >
Ucvaknuté kedlubny, 6.5.2011
Před lety jsem takhle viděl řádit myš nebo hryzce, už nevím, co to tenkrát bylo. Stalo se to 10 m ode mne za bílého dne.
Houbomilka česneková, 2.5.2011
Já je nechávám.Počet napadených se již nezvyšuje.
Dírky v ředkvičkách, 1.5.2011
Mám je taky.Podezřívám mravence, slimáky zatím nemám
Kedlubny, 25.4.2011
Seji semena vždy tak hluzboko jak jsou velká. To je hrášek cca 1cm hluboko, ředkvičku a kedlubny cca 3 mm mrkev lehce zahrnu. Je to orientační, to znamená že malá semena nebudu set 2 cm hluboko, větší semena hrášek to snese. Většinou je to na sáčku... celý příspěvek >
Pěstování černého kořene, 18.3.2011
U vysazených v srpnu se mají příští rok vylamovat květní stvoly.
Vylévání sudů?, 17.3.2011
Neriskoval bych. Jednou jsem zapomněl na vodu v sudu, voda zmrzla a vyboulilo se dno. Od té doby stojí sud nakřivo.
Vylezl vám už česnek?, 16.3.2011
Z 6 odrůd je 5 venku cca 5 cm do výšky. První postřik proti houbomilce jsem provedl 14.3.
Sadbove brambory - lze je hned zasadit?, 14.3.2011
Pokud myslíte dobu sázení, u nás v kraji nejvetší zoufalci sází na Josefa 19.3.Pokud myslíte, zda lze sázet i nenaklíčené, ANO, dají.
Pomoc při výběru hrachu, 3.3.2011
Hrách pěstuji vždy s oporou, loni jsem u jednoho druhu dal slabší tyčky, byl vyššího vzrůstu, vítr řádky vyklopil do boku. Následek bylo rychlé napadení plísní a obrovské množství slimáků. Takže letos si dám na opory hrachu pozor, aby se to... celý příspěvek >
Dýně hokkaido, 3.3.2011
Loni jsem měl Hokkaido 10m od hodně cuket. Hokkaido jsem sklidil.Co by vyrostlo následně letos neumím odhadnout, Letos mám sáčky již koupeny.
Nevadí mráz při stříhání révy?, 3.3.2011
Velkopěstitelé v mém okolí stříhají révu snad už od listopadu, v prosinci určitě. Mráz nemráz. Jinak by to nestihli, úroda je téměř vždy, neklesne-li teplota pod -15st celzia.Pak už dochází podle lokalit ke zmrznutí oček. to se stalo loni.Kdo má tak... celý příspěvek >
Kdy řezat maliny?, 3.3.2011
Mám je už 5 let, výborně rodí cca srpen až do zámrazu. Na podzim vše ostřihám, na jaře zase vyrostou.Nemůžu si je vynachválit.
Pomoc při výběru hrachu, 2.3.2011
Při výsadbě hrachu mám stejné poznatky jako pan Vysloužil. Za ty roky jsem vyzkoušel všechny, i 6 druhů ročně. Jen závěrem, že je sklízím v ranné fázi zralosti, a chutnají skvěle všechny. Rozdíly jsem nepoznal
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika