Příspěvky uživatele - 15.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mega 4750 LKT nebo Ibea 4727 SP?, 22.5.2010
Nevím co je na těchto dvou sekačkách zajímavé. Podle mne obyčejné Italské sekačky jedna s motorem, na který díky téměř žádné servisní síti budete jen obtížně hledat servis a kupovat ND. Druhá Ibea podle mne za vysokou cenu s podprůměrným designem... celý příspěvek >
Kolko paliva spali motorova kosacka a aku znacku si vybrat?, 20.5.2010
Viděl jsem výrobu to bych to nepsal. Trochu mne to překvapilo,  tak jsem si udělal fotky, ale ne zas tak moc. Už jsem se setkal s křovinořezy Dolmar vyráběnými v Italii, pak začli spolupracovat se Solo.  Asi to má Hecht ohlídaný, když jede... celý příspěvek >
Čínský křovinořez, 18.5.2010
Který světový výrobce nevyrábí a nebo nenakupuje alespon jeden typ v číně at hodí kamenem(včetně Manfílda). Spíš bych řekl kdo tan nevyrábí nebo nenakupuje okrádá firmu nebo akcionáře. Před 10 lety to byli italové. Pokud byl křovinořez italský byl to... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 16.5.2010
Podle mne je výběr mezi MTD a Hecht. Ten Partner je tu cenu nezajímavej a nevybavenej. Má jen velká kola a to mají i ostatní. Takže volba je s pojezdem či bez něj. Osobně doporučuji pojezd a možná také proto, že Hecht 548SW mám a ksem s pojezdem moc... celý příspěvek >
Vega HW 48sp, 16.5.2010
Klenot? Asi mám špatný kus:-((Obrovské vůle snad na všem, kvalita laku taky nic moc tedy spíš bych to natřel lépe. Mám o klenotu jiné mínění ale co čekat ta ty peníze
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 9.5.2010
Radku jedte se tam podívat. Určitě budete překvapen pokud se dostanete do průmyslové oblasti jako je Shangai, Canton atd tak budete překvapen jak výstavbou bytů ale i infrastrukturou.Třeba silnice jde ve městech ve třech a více pruzích ale také... celý příspěvek >
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 9.5.2010
Vzkaz hostu 57.130. Pokud zná obě továrny jak tvrdí tak si dovolím napsat že lže. A to hlavně proto, že Hecht nemá v sortimentu jen sekačky, které se vyrábí v číně ale třeba i Italské sekačky. Zjednodušeně Hecht nemá v číně žádnou továrnu Takže jeho... celý příspěvek >
Výběr beznízové sekačky, 4.5.2010
Hecht 551 má jednu velkou vadu je stále vyprodaný. Je na něj pořadník jak na favority za totáče:-((((
Sekačka na 300 m2, 4.5.2010
Hecht 540 a Dolmar PM410 jak se tu o nich píše, se vyrábí v jedné tovární hale na jedné lince, jednimi a tentýž pracovníky a v Německu to není :-))). Takže rozdíl v kvalitě je pouze a pouze subjektivní:-)  a cenový:-(, přestože obě sekačky mají... celý příspěvek >
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 2.5.2010
Nejde ani o to že to je čínan, ale o to kdo Vám zaručí servis s ND až to OBI přestane prodávat. Což u řetězců jako je OBI je otázka max jednoho roku a pak model vyřadí. Povinnost dodávat ND totiž nikde není právně zaručena A přeci jen to... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 2.5.2010
Záruka 12 a 24 měsíců? Že by nový zákon podle firmy Mountfield? Pokud vím platí jen Občanský zákonník a ten určuje 24 měsíců pokud si to kupuje "soukromá osoba". Takže pokud je pravda to co se píše nahoře v příspěvku pak se jen potvrzuje,... celý příspěvek >
Krovinorez - poradte, 2.5.2010
Tzv. Noname, za dva roky na to nic neseženete a když budete chtít koupit filtr nebo strunovou hlavu. tak vám řeknou to už neděláme zkuste tuhle adresu a nebo dovozce už neexistuje. Neplatí žádný zákon který by garantoval dodávku ND. Takže... celý příspěvek >
Sekačka na 300 m2, 1.5.2010
Řešil jsem stejný problém. Elektrickou a nebo malou motorovou. Rozhodl jsem se pro Hecht 540, kvuli kabelu. Super, lehounká, dobře se startuje nemá takový odpor jako větší sekačky. Za ty peníze paráda Sekal jsem dvakrát ale určitě mohu doporučit
Sekačka Hecht, 20.4.2010
Zkušenost s Hecht 549SWB? Naprostá spokojenost a motor Briggs + Stratton Netuším sice kde se Briggs + stratton vyrábí ale je prakticky na všech sekačkách
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 16.4.2010
Jojo dodnes mi Béda vozí vodu co mi dal před lety k sekačce. Po pravdě za rok mne dal poslal kamsi. Taky jedna s povedených akcí vykutáleného Bédy:-(
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika