Příspěvky uživatele - 126.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Právě jsem dostala tuto kytičku, 17.7.2011 Obsahuje fotku
Prosím, kdo mi poradí má zdřevnatělý stonek ,nevím vůbec kam ji zařadit -prý se má málo zalejvat a má jen latinský název, ale ani ten si dárce nepamatoval, děkuji za rady.
Prosím pomozte při určení názvu keříku, 16.7.2011
Tak moc děkuji, je to ona. Moc jsem tedy zvědavá jak nám to tu poroste.Po čase sem přidám fotečky. Děkuji.
Prosím pomozte při určení názvu keříku, 16.7.2011 Obsahuje fotku
U nás zasadili na náměstí tyto keříky, jsou nasázeny hustě vedle sebe. Docela se mi líbí, jen nemohu poznat oč se jedná.Zda to bude keř kvetoucí, či nikoliv. Proto prosím pomozte mi s určením. Všem děkuji.
Prosím o určení rostlinky , 15.7.2011
mě to tedy připadá jako vřesovitá kytička , sice fotka není ostrá
Pochlubte se svojí zahrádkou, 11.7.2011 Obsahuje fotku
tak také přispěju něčím z mé malé zahrádky
Sazeničky - bude z nich něco?, 10.7.2011
díky za reakci, jsou celkem pěkné, tak se říká trpělivost přináší růže... možná i révunechám je růst
Invazivní rostlina - plevel? (čtyřlístek - jetelíček - šťavel?), 9.7.2011
tak díky za radu-mám ho fakt všude i v květináčích i když ho ničím usilovně snad to tedy zabere už si to píšu
Sukulent - o jaký druh se jedná?, 9.7.2011
Nejznámějšími sukulenty jsou kaktusy. Téměř každý kaktus patří mezi sukulenty, ale existují i jiné sukulenty než kaktusy. Mohou existovat i jako epifyty. Dalším příkladem je Aloe, z čeledi Asphodelaceae... a další
Slunečnice v květináči, 9.7.2011
slunečnice se jmenuje podle toho, že miluje slunce  a zalévání to poznáte dle potřeby... je-li suchá svěšuje listy... myslím tak obden neuškodí hajank5
Žádost o určení květiny, 9.7.2011
já bych si dovolila tvrdit, že by to mohla být  Mentha arvensis (Máta rolní)
Chilli papričky - pěstování v květníku, 9.7.2011 Obsahuje fotku
manžel je zalévá ob den máme je na jižním okně dnes vyfoceno nikdy je opylováváme rostou samy a pěstujeme je každý rok, letos jich máme i hodně venku na jižní straně u zdi
Sazeničky - bude z nich něco?, 9.7.2011 Obsahuje fotku
Manžel zasadil pecičky z vína- vyrostlo toto co je na obrázku, je naděje z toho něco vypěstovat? Musí se to naroubovat? Nebo co s tím? Děkuji za rady
Znáte někdo tuto kytičku?, 7.7.2011
ano je to kolopejka a v létě se dá pěstovat venku a na zimu pak v místnosti, je hodně druhů a hodně barev květenství
Copak mi to vykvetlo?, 6.7.2011
díky podle stvolu a listů to bude stračka polní -díky
Copak mi to vykvetlo?, 6.7.2011 Obsahuje fotku
Prosím o určení květinky, moc děkuji vykvetla i v růžové barvě
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika