Příspěvky uživatele - 126.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to?, 24.6.2011 Obsahuje fotku
mě to připadá jako bidens ferulifolia... možná se mýlím??? ale ty lístky nevím nevím ....
Pomozte prosím s určením palmy, 21.6.2011
tak se přikláním k Josefovi, měla jsem ho taky, dovede člověka doslova vystěhovat z bytu. hodí se do hal a škol a prostě ohromných prostor, kde dá vyniknout své kráse. Musela jsem ho svazovat a nebylo možné jej mít už doma, darovala jsem ho. Pokud... celý příspěvek >
Co z odkvetlým květem?, 16.6.2011
Suchý květ opatrně odstraňte, pokud nedpadne sám. Pozor na poranění trny je to nepříjemné.
Rebarbora, 13.6.2011
Výborný je koláč ať kynutý nebo z lineckého těsta ale dát pod rebarboru tvaroh / pěkně rozmíchat s cukrem a na to poklást rebarboru nakrájenou a navrch dát drobenku. je známo a doporučuje se pod rebarboru tvaroh snižuje se tím kyselina, kterou... celý příspěvek >
Fíkus, 27.5.2011
Měla jste začít s bojem již dříve, bude to sviluška...  těžko ho zachráníte, napadené listy odstranit a to znamená vyhodit. Nepotěším vás, protože svilušky se rády dají i do dalších kytek. Pokud byste bojovala včas je dobré stříkat Sumathionem,... celý příspěvek >
Škůdci na oleandru, 27.5.2011
svilušky jsou potvory těch se nelze jen tak zbavit, chce to víc postřiků, já bych to vše co se zdá napadené ostříhala, pro jistotu a navíc vám oleandřík krásně rozkošatí
Jak se nazývá tato květina?, 27.5.2011
ano, je to tabák a nejvíc voní večer
Dracena - prosím poraďte co s ní?, 25.5.2011
Já bych ji tedy rozřezala , udělala z výhonů sazenice /dala do vody zakořenit/a pak bych měla několik dracen. Vždy bych zasadila dvě do květináče a rostly by pěkně. U těchto dracen je nevýhoda, že vyholují kmen, ale pokud se jich sesadí... celý příspěvek >
Kadeřavost v květnu, 23.5.2011
Mě letos nektarinka zatím dělá radost jiné roky už jsem musela všechny listy otrhat... strom byl vždy holý, ale obrostl znovu než plody narostly. Možná jste stříkal, zrovna před deštěm a postřik nebyl tak účinný to těžko člověk posoudí, já říkám... celý příspěvek >
Stefanotis - Věncovec, 23.5.2011
Náročnost pěstování: Rostlina je náročná na pěstování. Nesnáší změnu teploty a stanoviště. V zimě vyžaduje nižší teploty. Použití: Pro svoji krásnou vůni se používá také do svatebních kytic. Tvarovani: Rostlině na jaře seřezáváme slabé či... celý příspěvek >
Druh palmy?, 20.5.2011
Nezbývá než rostit, opad spodních listů je u palem a dracen normální. Ale rozhodně bych ji nepřelévala, spíš 2x týdně osprchovat
Kávovník, 18.5.2011
Zkontrolujte zda hnojivo které používáte neobsahuje vápník.To není kávovník rád
Povadlá fialka, 18.5.2011
Ty lístky opatrně odřízněte o nezalejvejte ji nechte vyschnout a je vidět, že asi zalejváte shora. Fialka chce zalévat do misky, aby si brala vodu spodem. Ona se vám odvděčí a krásně poroste, vydržte.
Kdo prosím pozná tuto kytičku, 18.5.2011
Je to ona, moc děkuji
Oleandr, 18.5.2011 Obsahuje fotku
žádnou rašelinu oleandr nepotřebuje normální zahradní zeminu hnojím ho běžným hnojivem na kvetoucí květiny, 1x ročně mu hodím trochu cereritu, když hnojím zahrádku a kvete krásně
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika