Příspěvky uživatele - 126.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kala, 3.8.2011
jsou krásné
Prosím poraďte s názvem kytičky, 3.8.2011
Boubelík píší, že má zubaté okraje listů a tato kytička je nemá - jdu hrabat do kontejneru... nedá mi to tak jsem to našla je to Eustoma i tak moc děkuji p. Janča za snahu
Prosím poraďte s názvem kytičky, 3.8.2011 Obsahuje fotku
Dneska jsem si koupila květinku, připadá mi jako campanula, ale listy jsou hodně velké. Na obalu byl jiný název, ale obal jsem vyhodila a musela bych jít hrabat do kontejneru. Jistě se najde někdo, kdo mi ji určí.Díky moc
Nahořklé maso z nové udírny, 31.7.2011
navíc je třeba dobře vybrat dřevo, některé svou kůrou maso znehodnotí právě tíím, že zhořkne. je dobře pečlivě si vybrat na čem maso budeme udit
Poradí někdo název kytiček, 30.7.2011
jsou to miniaturní anglické muškátky
Zavaření pálivých papriček, 26.7.2011
hlavně je sušíme, ale udělejte si i pastu je vynikající Pasta z chilli papriček: 2, 5 kg chilli papriček, 2 dcl oleje,1 dcl octa, 3 lžíce cukru, balíček DEKO, 1/2 petózy(=konzervant). Všechny papričky pomeleme, přidáme všechny přísady kromě... celý příspěvek >
Proč milion bels nekvetou, 20.7.2011
mají zřejmě málo výživy musíte je pravidelně hnojit na květ já hnojím při každé zálivce... jen tak se dočkáte květů
Zná někdo název tohoto plevele?, 19.7.2011
zde je o něm diskuze
Poraďte prosím název kytičky, 19.7.2011
Tak moc děkuji, je to ta vrbina 
Poraďte prosím název kytičky, 18.7.2011 Obsahuje fotku
prosím kdo znáte název té žluté kytičky , bohužel nemám fotku víc z blízka
Prázdná kytičková zahrádka, 18.7.2011
hezké trvalky jsou šuškardy- fialové květy kokardy-žlutočervené květy krásnooška -žluté květy také mám růže, ty jsou vděčné měsíčky jak jednou zasijete, už je tam máte každý rok/vysemení se/ dala bych sem tam keřík mochny- stříhám ji aby se... celý příspěvek >
Právě jsem dostala tuto kytičku, 17.7.2011
Ale ano, je zač. Mě ta vůně stále něco připomínala, mám ji za okny u muškátů. Mohu jít klidně spát.Dobrou noc.
Právě jsem dostala tuto kytičku, 17.7.2011
tak děkuji, pomohl jste mi je to Plectranthus Zuluensis- tvoří keříky i ty květy má... moc děkuji
Právě jsem dostala tuto kytičku, 17.7.2011
ano vypadá na to, jen mě mate, že pán říkal, že bude mít hodně silný až 2cm dřevnatý stonek / je to zřejmě jiný druh než znám já mám vždy převislý. Zřejmě to pěstují jako stromek.Děkuji.
Právě jsem dostala tuto kytičku, 17.7.2011
tu pěstuji, tahle má silný zdřevnatělý stonek a prý pokvete dlouhými květy
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika