Příspěvky uživatele - 191.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2010, 3.8.2010
Vypadá velmi zajímavě ;o) a i křupavá chuť je na něm vidět. Tak jak píše syky1977 melouny se předhánějí v nových výhonech a květenství. Zajímavé je, nevím jak u ostatních, že neroubované kvetou více jak roubované. Mirek
Plesen na rajcinach a ochrana ostatnych rastlin pred plesnov, co s tym?, 2.8.2010
Odstraňte jen poškozené listy které nebudou chybět pro následný růst rostliny, napadené plody oberte. Postříkat okolí je na zvážení podle toho zda je na nich plísňová choroba nebo se může vyskytnout (z vámi uvedených asi cibule). Pokud postřik zabere... celý příspěvek >
Plesen na rajcinach a ochrana ostatnych rastlin pred plesnov, co s tym?, 2.8.2010
Ortivu jsem ještě nezkoušel, máte zkušenost vzhledem k Ridomilu?
Plesen na rajcinach a ochrana ostatnych rastlin pred plesnov, co s tym?, 2.8.2010
Podle mne to plíseň není, nevidím tam tmavé skvrny na stoncích a řapících listů. Pro klid kupte Ridomil Gold MZ Pepite a dle návodu ošetřete, max 3x, navíc má Ridomil krátkou ochranou lhůtu, mám dojem že 7 dnů na rajčatech a je systémový, klidně i... celý příspěvek >
Plesen na rajcinach a ochrana ostatnych rastlin pred plesnov, co s tym?, 2.8.2010 Obsahuje fotku
A máte to plíseň, není to septorioza? Pokud by to plíseň byla (v letošním roce jsem ji ještě nezaznamenal) tak mám dobré zkušenosti s Ridomil Gold MZ Pepite.
Plesen na rajcinach a ochrana ostatnych rastlin pred plesnov, co s tym?, 2.8.2010
Na dobu zrání si já nechávám v záloze Ridomil, ten má lhůtu krátkou, popř. měď, ale ta je spíše na prevenci. Mirek
Proč nezrají rajčata na balkoně?, 30.7.2010
Určitě nemají lepší podmínky než ty venku, ty si totiž berou živiny ze země a mají vyrovnanější podmínky. Pokud jste je sadila ve stejnou dobu jako ven, tak se nedivte. Rajčata na balkon dávejte tak o pár týdnů dříve než do země, pak budou skorejší... celý příspěvek >
Sázení a pěstování broskvoně, 30.7.2010
Nektarinka z pecky má letos první dva plody, vypadají pěkně (trocha strupovitosti na nich je) a jsou docela velké. Jaký je vlastně rozdíl mezi roubovaným a pravokořeným stromkem v následném růstu, plodnosti a kvalitě plodů? Díky
Jahody popínavé, 30.7.2010
Tak kdy konečně sem někdo dá fotečky! Chtěl bych už konečně vidět jak se jahody popínají!! Díky Mirek.
Melounoviště 2010, 29.7.2010
Jsou to drátěné koše obalené strečovací folií kterýma jsem na jaře zakrýval rajčata venku (nechtělo se mi dávat peníze za drahé velké květináče). Do košů jsem vložil pevnější černé igelitové pytle na odpadky, ohrnul je přes okraj a do poloviny... celý příspěvek >
Prosim o radu s rajcinami, 29.7.2010
Díky Vám, vyzkoušel jsem dnes pastu na ruce od Wurthů a docela dobrý, taky ne úplně ale je to lepší. Mirek
Proč uhnívají plody paprik?, 29.7.2010
Na ten vápník WUXAL Kalcium, a zkuste mrknout ještě tady. Mirek
Slimáci, 28.7.2010
Ježinkote, odkud jste? Stovky kilásků ;o) Já obsypávám jahody i jiné plodiny Vanišem a ten jim chutná více. Mirek
Melounoviště 2010, 28.7.2010
Když se podíváte na mé předcházející příspěvky tak se dá poznat že zhruba před měsícem byly melouny po odkvětu. Plod Vám během třiceti dnů běžně naroste do "konzumní" velikosti, pozor ale nemusí být zralý!!! Záleží jaké bude dále počasí, hlavně... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 27.7.2010
Pravidelně zalévejte (nenechte půdu vyschnout!) a hnojte. Já co mám tři rostliny na terase tak v horkých dnech zalívám dvakrát denně (konev 10 l) a hnojím Kristalonem plod a květ 1x týdně. Odpoledne přidám aktual. foto. Mirek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika