Příspěvky uživatele - 215.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Recepty na cuketu, 8.7.2009
a samozřejmě největší lahůdka, na kterou padne u nás nejvíce cuket cuketa na plátky nebo kolečka (dle velikosti plodu) a pěkně olivový olej a rozetřený česnek; vše promíchat a nechat chvíli odležet a šup na gril :) solit až na závěr, pouští jinak... celý příspěvek >
Recepty na cuketu, 8.7.2009
jak vidím vegetu tak si vzpomenu na to čuně Babicu a je mi zle... na olivovém oleji osmažit kvalitní slaninu na kostičky (nejlépe italská pancetta, zapomeňte na ty hnusy plné vody ála Tesco) na to zprudka na malé proužky chili paprička, ztlumí se... celý příspěvek >
Cuketa, 8.7.2009
žádná plíseň, užívejte si to a sklízejte :) já letos na 6 rostlinách již asi 40 plodů
Blecha ze zahrady do bytu?, 8.7.2009
trochu odlehčím, včera jsem si pouštěl Na samotě u lesa :) má ten pes blechy? má, ale to jsou blechy psí, ty na člověka nejdou :)
Vrtací a sekací kladivo, 6.7.2009
s daní i s účtem a zárukou, dotyčný má někde u Brna půjčovnu nářadí a jednou za čas pár nových kusů prodává na aukru, tam jsem to koupil
Paprika - sviluška?, 6.7.2009
děkuji, to já vím co na to :) já potřebuji radu zda tam sviluška opravdu je, pořádně to nevidím, nemám s ní zkušenosti
Plísen okurková, 5.7.2009
Okurky Saladin
Plísen okurková, 5.7.2009
ale psal... o pár příspěvků výše o tom píšu, je tam přímý odkaz na to téma v jiné diskuzi a tam jsem popsal podrobně co s tím dělám a jak se to daří
Paprika - sviluška?, 5.7.2009 Obsahuje fotku
ve skleníku se na okurce objevila v počátku sviluška chmelová, na zdejší doporučení jsem hledal hledal až jsem jí tam skutečně našel :) tohle je fotka listu papriky, myslím že tam sviluška je též je tam cosi miniaturního, rozhodně to myslím nejsou... celý příspěvek >
Plísen okurková, 5.7.2009
to je škoda, to jste neměl... já měl stejný problém a myslím, že se to podařilo zvládnout! základem bylo komplet otrhání všech "hnijících" listů, plodů a výhonků, spodek rostliny se z toho dostal tím, že přišlo teplo a proschlo to! dneska... celý příspěvek >
Co s tímto uvadlým rajčetem?, 2.7.2009
a netrpí rajče suchem??? je venku nebo v truhlíku? v truhlíku kolikrát klasické zalévání nepomáhá! koupený substrát na sluníčku okamžitě vyschne a při dalším zalévání voda jen proteče já takový substrát koupil do skleníku a před pár týdny jsem... celý příspěvek >
Rajče - plíseň startuje, 2.7.2009
já koupil v Bauhausu Kuprikol baleni myslím 2x100g, je tam i odměrka na gramy, v tomto balení je pak postřik třeba 30 sazenic KORUNOVÁ záležitost
Cuketa - uhnívání, 30.6.2009
jinak letos už posbíráno cca. 35 cuket (zelené+žluté) ze 12 sazenic, všechny velikost tak 30cm a průměr 8-10cm, na gril ideální nebo na těstoviny! výborný recepty na to! jednoznačné plus jsou ty granule proti slimákům plus černá textilie, ten rozdíl... celý příspěvek >
Cuketa - uhnívání, 30.6.2009
tady jsem o tom psal myslím že se to jmenuje FERRAMOL www.zahrada.cz/forum/skudci/slimaci-0127/
Svinuté listy rajčat, 30.6.2009
pokud jsou svinuté a přitom TVRDÉ, pak se nic vážně neděje... průser je jak by byly listy měkké, vláčné... to je pak konečná... ostříhejte vždy listy co se dotýkají země, co jsou napadené plísní a taky ty co stíní plodům, jinak to nechte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika