Příspěvky uživatele - 215.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleník z polykarbonátu, 18.7.2009
v tuhle chvíli je tepla všude až až, prostě hlavně furt větrejte nebo vám to sežere plíseň...
Je velká chyba sázet po jedné paprice?, 18.7.2009
na doporučení prodejce jsem ve skleníku zasadil několik paprik po dvou, přesně jak jsem to od něj koupil... už to nikdy neudělám... NESMYSL!!! paprice chybí prostor... špatně se paprika pak ošetřuje, kontroluje, papriky se pak deformují, atd... a... celý příspěvek >
Koupání při zapnuté filtraci, 16.7.2009
nebo prostě jednou týdně dejte novou vodu, pokud máte třeba možnost studny... a je to...
Rajče - postřik - prevence?, 16.7.2009
nerad to říkám, ale pokud už plíseň dorazila tak je většinou všechna snaha marná... já zkouším už třetí jiný postřik a plíseň se šíří dál a nic to nechce zastavit... Acrobat, Kuprikol, Dithane
Domácí ořechovice, 15.7.2009
podle mne to dělá přemíra muškátového květu nebylo v receptu napsáno jen KVĚT??? tím mohl být myšlen badyán!!!
Hnede flaky na stonkách rajčat, 14.7.2009
pokud se nemýlím, tak ale Ortiva se má používat zejména před vznikem choroby, zejména jako prevence, funguje dobře proti klíčení spór v tuhle chvíli se obávám, že to je k ničemu... pouze ta OL je dobrá, ale pokud nezabere Acrobat tak rajčeti... celý příspěvek >
Kumato, 14.7.2009
fotky pošlu rád, pokud bude ale CO poslat... ta plíseň je letos zabiják! už se nádherně tvarují trsy Golden Waterfall a dalších speciálních odrůd a do toho teď ta plíseň... no snad aspoň na nafocení něco dozraje... :((( už nevím čím to ještě... celý příspěvek >
Žloutnutí plodů okurek salátovek, 14.7.2009
já měl na okurkách svilušky, pořádně prohlédněte listy zespodu a nejlépe LUPOU! skutečně to je hodně špatně vidět; projděte téma Saladin, jeden kolega mi to tam poradil a pomohlo to přihnojujete? zaléváte dostatečně? větráte? každopádně všechny... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 14.7.2009 Obsahuje fotku
přikládám originál recept od pra pra babičky :) ofoceno z asi 40 let starého sešitu
Domácí ořechovice, 14.7.2009
na sluníčku pěkně v teple
Hnede flaky na stonkách rajčat, 12.7.2009
doporučuji nasadit silnější prostředky, Kuprikol je "pouze" měď Dithane obsahuje látku Mancozeb a Acrobat mimo Mancozeb ještě i dimethomorph sice delší ochranná lhůta, ale dokud není polovina rajčat červená tak bych to neřešil jinak tím... celý příspěvek >
Hnede flaky na stonkách rajčat, 12.7.2009
Kuprikol je víceméně preventivní postřik, já už přešel na Dithane nebo Acrobat, i když je tam dlouhá OL... ale pořád lepší než o vše přijít... v tomhle počasí ta OL stejně uplyne než úroda uzraje!
Vysazeni modre hortenzie, 12.7.2009
tu barvu lze ovlivnit i složením hnojiva, speciálně na modré květy se prodává jedna směs, myslím "modrá hortenzie" že se to přímo jmenuje
Hnede flaky na stonkách rajčat, 12.7.2009
letos výrobci Kuprikolu a spol. mají myslím astronomické zisky... my stříkáme rajčata každý týden a zdá se, že to akorát tak zpomalujeme... to počasí je letos zabiják!!!
Mraveniste v travniku, 10.7.2009
já jsem na zdejší rady do skleníku umístil pár květináčů dnem nahoru, mravenci po čase pod květináč přemisťují kukly a svojí kolonii no a pak na lopatku a pryč s tím :) po čase je klid :)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika