Příspěvky uživatele - 215.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ovocne mušky, 11.8.2009
no nevím, zapomenutý rozkrojený citron je většinou právě to místo, kde se mi ty mrchy objeví a namnoží :)))
Libeček, 7.8.2009
jak má přes metr tak stříhám a zamrazuji v kostkách na led, v zimě do vařených brambor nebo do základu vývaru :) dokáže být obrovský, potřebuje taky pak ale hodně vody
Gril Weber, 5.8.2009
doporučuji věnovat jeden víkend prolézání netu, najdete pak přesně tytéž recepty a třeba i s video ukázkou knížka je sice knížka, ale já si raději recepty tisknu a zakládám do desek a píšu k tomu své poznámky, atd... aby v té knížce nebyla polovina... celý příspěvek >
Gril Weber, 5.8.2009
tak já mám ten One Touch Silver 47, cena kolem 4000 Kč griluji nejčastěji pro 4 nebo 6 lidí a bez problému, pouze když dělám třeba hodně grilované cukety a papriky tak bych bral i větší gril... na druhou stranu takhle to dostávají strávníci aspoň... celý příspěvek >
Gril Weber, 4.8.2009
nevím přesně typ, ale používám jeden střední velikosti co stál myslím 3-4 tisíce v Bauhausu je s poklopem, kulatý a dole uvnitř na roštu jdou ze strany dát nějaké zábrany a péct pak jako v troubě mám ho druhý rok a NEMĚNIL bych! jak jednou budete... celý příspěvek >
Rajčata, papriky - preventivní postřik?, 31.7.2009
tam kde okurky odplodí tak listy začnou žloutnout a stejně musí pryč výhony neštípám, na roubovaných okurkách plodí na každém výhonu a není potřeba to hlídat jako u neroubovaných a prales mám taky, řeším to tak že okurky vedu z jedné strany na... celý příspěvek >
Co s hafanama?, 30.7.2009
doporučuji pořad na SPEKTRU "Buď já nebo pes" uvidíte, že i starého psa odnaučíte v podstatě cokoliv, jde jen o to se mu věnovat a vzít to za správný konec dvouletý vlčák vám už klidně po 14 dnech výcviku bude kolem skalky chodit... celý příspěvek >
Povadlé okurky, 29.7.2009
nad tím nešpekulujte a šup do země :) přece to nevyhodíte :) nakládačky by snad nějaký plod ještě mohly stihnout, ale odborník na to říct to přesně nejsem, já bych to prostě zkusil a uvidíte :) já se 12. června letos rozhodnul ještě zkusit... celý příspěvek >
Zdeformovanéné listy na paprice, 27.7.2009
stejný problém, nicméně nic jsem tam u sebe nenašel, ani později, jako kdyby ty listy něco "kouslo" při vývinu a už si to pak nesou dál
Choroba salátovek ve skleníku, 21.7.2009
NESOUHLASÍM, dle mne je to plíseň z vlhka jak již bylo zmíněno! teď jsem se vrátil z chalupy, to napadené místo je nyní suché a pouze má takovou oschlou barvu, leč vše co dál pokračuje ze stejného výhonu tak normálně funguje a plodí! důležité je... celý příspěvek >
Uchovávání nakladaček?, 20.7.2009
ta igelitová taška má něco do sebe, takhle když uchovám čerstvou trávu pro morčata tak pak je i týden skoro jako čerstvá! zkusím to i na ty okurky
Uchovávání nakladaček?, 20.7.2009
klasické zavařování je ale na 80 stupních, vařit by se okurky dle mne neměly v drtivé většině receptů je 20 minut na 80 stupních, max. 85 stupňů ten ocet si myslím že by vliv mít mohl, to je jako když naložíte maso nebo rybu do kyselého láku, taky... celý příspěvek >
Uchovávání nakladaček?, 20.7.2009
letos se mi těžko podaří sklidit vždy najednou nakladačky na několik sklenic... musím postupně... jak je ale uchovat než jich bude dost na další kolo zavařování? klasicky jen do lednice na 4-6 stupňů? a jak dlouho to jde aniž by to kvalita nějak... celý příspěvek >
Choroba salátovek ve skleníku, 20.7.2009
souhlas, tak to prostě je... letos mám skleník taky první rok s teprve se učím, salátovky už před měsícem měly stejný problém a zvládnul jsem to, teď se to objevilo zase o něco výše a taky se to doufám zvládne... a i kdyby ne, na 3 sazenice jsem už... celý příspěvek >
Je velká chyba sázet po jedné paprice?, 18.7.2009
byl hotov až v květnu bohužel
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika