Příspěvky uživatele - 134.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hledám název jehličnanu, 8.6.2009
Po pomerančích voní spíš PINUS JEFFREYI, ne?
Re: Jak se zbavit starých ořešáků - sousedů?, 8.6.2009
Pokud jsou ořechy na stromě, tak asi jemu patřej, ale pokud spadnou a ležej na pozemku, který mu nepatří, tak má na ně taky soused nárok?
Re: Jak se zbavit starých ořešáků, 8.6.2009
tento příspěvek je super, chválím... přesně tak... vychválit to, jak to bude super, až bude ořech dávat stín a na podzim bude i sklizeň...a hned máte do cukrovíčka co dát. Pokud to je fakt pruďas, začne ho to štvát
Krtonožka, 6.6.2009
Děkuji za odpověď... příště se na to lépe vyspěte.
Krtonožka, 6.6.2009
ozývalo
Pochlubte se svojí zahrádkou, 6.6.2009
Moc pěkné. Akorát ty omoriky by lépe vynikly, pokud by byly sázené do tvaru trojúhelníku, ale jinak fakt chválím!!!
Krtonožka, 5.6.2009
Dobrý večer, někde jsem tu četla, že krtonožky vylézají pouze večer... tak bych chtěla potvrdit, že jsem jí chytila za bílého dne... aniž bych jí nějak vypuzovala již zmíněnou jarovou vodou nebo něco podobného... Prostě mě za zády šustilo listí,... celý příspěvek >
Rovnání kmínku - Smrk stříbrný (Picea Pungens), 4.6.2009
Pokud by se strom tvaroval, byla by z toho zajímavá bonsai
Praskliny na kmínku broskvoně, 3.6.2009
Na jaře je nestříhám a mají kmen jak dětskou prdelku, asi na tom něco bude
Čarověník, 3.6.2009
Dobrý den, chci se zeptat, jaká je pravděpodobnost, že se na stejném stromu objeví čarovějník znovu. Už druhý, který jsem našla, tak uschl... asi mám na ně špatný vliv. Zajímalo by mě, kdy se dá takový čarovějník roubovat... tedy, kdy je nejvhodnější... celý příspěvek >
Jak zastínit kořen plaménku, 3.6.2009
Nestačily by tam nějak vyskládat šutry?
Žloutnutí wistárie, 3.6.2009
Pes?vám na ni nečůrá?
Semena Akébie pětičetné, 3.6.2009
Dobrý den, chtěla bych se zeptat... koupila jsem semena Akébie a píší tam, že by se měly vysévat až na podzim... proč tomu tak je? Většina semen se vysévá na jaře... proč ne i tato?Díky
Pochlubte se svojí zahrádkou, 2.6.2009 Obsahuje fotku
Všechny tu chválím, protože zahrada sama od sebe hezká nezůstane, musí se o ni stále pečovat...je to běh na dlouhou trať
Hadí smrk, 1.6.2009
Dobrý den, pořídila jsem si na zahradu hadí smrk, má celkem velké přírůstky, je to roubovanec... myslíte že ho můžu trošku usměrnit zaštipováním... nebo tím pak zlikviduju tu jeho hadí krásu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika