Příspěvky uživatele - 134.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké keře na jižní stranu?, 10.6.2009
A co hodit nějákou popínavku na plot... nebo natáhnout tam rákos... naši mají na plotě rákos a celkem hezky se tam po tom šplhá i skalník, vypadá to moc hezky.
Cihlová cesta, 10.6.2009
Pokud se cihly kladou tou tenčí částí směrem nahoru a vytváření se tím různé vzory... tak to vypadá zajímavě... hořší už je to s tím rozsypáním... ale pokud to jsou kvalitní cihly, tak proč ne... Ještě další možnost... prej když se rozřežou, tak se... celý příspěvek >
Pro milovníky betonových koryt, 10.6.2009
Díky za vysvětlení
Pro milovníky betonových koryt, 10.6.2009
Ta rašelina tam asi dodává asi trochu přirozenosti a mrncu... aby to nebylo přílit betonové... jinak mě nenapadá, proč by tam byla...
Pro milovníky betonových koryt, 10.6.2009
Dobrý den, tohle není můj nápad... bohužel...jen jsem tady potkala diskusi o betonových korytech, ale moc informací tam nebylo, tak jsem pátrala sama a našla..a řekla jsem si, že by to taky třeba někomu mohlo udělat radost... a tak jsme to sem jen... celý příspěvek >
Pítko, 10.6.2009
Folii né... v japonsku čerpají hlavně z přírody... takže použít nějáký jemný písek, štěrk... něco takového...
Pro milovníky betonových koryt, 10.6.2009
Je to pro všechny milovníky koryt, korýtek a žlabů: Připravte si obyčejný písek, cement, prosátou rašelinu (poměr 1,5 : 1 : 1) kartónovou krabici (tvoří základní rozměr výrobku), polystyren, nebo dřevěné bednění (tvoří budoucí vnitřní prostor),... celý příspěvek >
Ceny vzrostlých ovocných stromů?, 10.6.2009
No právě a bylo by mě divné, že u pozemku to bude jinak
Ceny vzrostlých ovocných stromů?, 10.6.2009
Teď tomu nerozumím... před pár měsíci nám rodiče darovali část domu... žádnou daň jsme neplatili... u darování pozemku je to jinak?
Cesta přes vodu, 9.6.2009
Zdravím, potřebovala bych poradit, jak je to s děláním cestiček přes vodu... mám na mysli nášlapné kameny umístěné v jezírku(náhrada za most)...je mě jasné, že bude asi problém sehnat takhle vysoké kameny... a tak bych zvolila variantu dřevěných... celý příspěvek >
Dřevěné nášlapy, 9.6.2009
Dobrý den, chtěla bych udělat dřevěné nášlapy a usadit je do štěrku nebo kamínků... může mi tu někdo poradit jak na to? Jaké použít dřevo, jak silné je uříznout, čím je ošetřit, jak usadit, do čeho... atd? Díky
Bambus - český, 9.6.2009
A co šikovně zapíchat větvičky z vrbového prouží a nechat je zakořenit a vytvořit z toho živý plot?
Cedr atlaský, 9.6.2009
Cedr atlaský, 9.6.2009
Díky... tak to už tu strašit asi nebudu. Celkem jste mě uklidnil... To si s tím pak bude jednou lámat hlavu někdo jinej
Cedr atlaský, 8.6.2009
Zdravím, zajímalo by mě, jak velké může mít tento strom přírůstky za rok... vím, že to bude jednou dost velký strom a tak by mě zajímalo, za kolik let dosáhne svého maxima. Aspoň bajvočko. díky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika