Příspěvky uživatele - 90.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Má smysl 6ti (7mi) letá záruka, 31.3.2010
Nemá to smysl - pokud s ní budete sekat, tak normální záruka je víc než dost času na to, aby se případné vady projevily.  Co se objeví potom, tak se většinou ohodnotí jako "běžné opotřebení". Je to jen návnada na... celý příspěvek >
Ořez (totální?), 23.3.2010
Teď je ořez dost prasárna - míze poteče po kýblech. Co vím, tak ideální je řezat v první polovině léta (letošní výhony cca 15cm dlouhé), a řez ošetřit (Sanatex, stromový balzám, vosk atd.). Pokud to uděláte citlivě, tak strom přežije a bude i... celý příspěvek >
Prodejci stihl, 20.3.2010
Já bych si teda (po dlouhém rozmýšlení ;-) vzal 270 :-)  180 jen když bych potřeboval ušetřit korunky, nebo pokud by převažovalo slabé dřevo + prořezávání sadu, tesařina atd. Pokud by šlo o palivo a častěji 60cm stromy,... celý příspěvek >
V jaké vzdálenosti sázet smrky a borovice, 9.3.2010
Podívejte se do lesa jak jsou smrky a borovice velké a představte si je na zahradě. Můžete je vysázet blíž a časem některé odstranit (vánoční stromeček atd.) - jak budou růst, tak budou potřebovat víc a víc místa, velký smrk za 50... celý příspěvek >
Zakrácení brízy belokoré, 6.3.2010
Souhlasím, když se do břízy řízne trochu víc, tak spolehlivě shnije. Na jaře z ní poteče míza po kýblech, tak je lepší prořezávat až v létě. Větru břízy odolávají dobře, pokud je strom zdravý tak praskne jen vyjímečně, nejčastěji to je u velkých... celý příspěvek >
Nátěr před nebo po nařezání hranolů?, 4.3.2010
3. Hranoly nařezat, natřít a pak smontovat. (Nebo nařezat, natřít jen vnitřek spojů = po montáži nepřístupná místa, smontovat a pak natřít zbytek). Zabere to víc času kvůli schnutí, ale je lepší mít spoje natřené i uvnitř. Lépe se natírá trámek... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 22.2.2010
Hm... Zkuste třeba vlevo do vyhledávače napsat "Výběr elektrické pily" a pročíst si to  ;-)
Homelitka 4016 help, 12.2.2010
To je rada dne :-) PS: Vyšroubovala by se spojka. Leda to zavařit ;-)
Homelitka 4016 help, 12.2.2010
Spravovat značkovou pilu je nuda - tohle je výzva pro machra :-) Fandim ať najdete kde se to protočilo.   Gl.
Motorová pila Oleo-mac, 9.2.2010
Já nevychvaluju, jen konstatuju stav - to je rozdíl. I Dolmar má mouchy a pokud o nich vím, tak se o nich zmíním. Není to můj miláček u kterého bych chyby přehlížel.  Pokud od Dolmaru znáte jednu pilu tak nemůžete hodnotit celou... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 9.2.2010
To by mě zajímaly Vaše zkušenosti konkrétně. Jestli myslíte PS45 tak ano, souhlasím že to není na profi zátěž (taky to je nejlevnější pila od Dolmaru). Co se týče profi pil, tak to porovnávat moc nejde,  OM prakticky žádnou profi pilu... celý příspěvek >
Půdní vrták Mountfield MTL 51 x Dolmar PD 520 x Stihl BT 121, 9.2.2010
Ten Dolmar je tady, detaily jsou v návodu (ale moc jich tam není). Vibrace neuvádí, takže se neví jestli jsou lepší nebo horší než Stihl ;-) S vrtáním zkušenost nemám, ale tipnul bych, že vyšší otáčky vrtáku budou proti "kousnutí" lepší... celý příspěvek >
Výběr elektrické řetězové pily, 4.2.2010
Potvrzuju, že to je opravdu dobrá pila. Pokud to chcete na řezání, tak to moc neřešte. (Kdyby to bylo jen občas nějaké pižlání + nevadilo by běhat vyřizovat reklamace, tak by stačilo i něco levnějšího). Určitě vemte rovnou druhý řetěz, asi... celý příspěvek >
Kácení ringle, 4.2.2010
S tim žebříkem pozor - už dost lidí z něj letělo s natočenou pilou v ruce  Přetáhnout jde lanem za vršek kmene (nejlíp dvě lana do V). Pokud chcete pařez pryč, tak je lepší nechat kus kmene - čím víc tím líp, mně se osvědčilo odkopat... celý příspěvek >
Pumpa cerpajuca obomi smermi, 2.2.2010 Obsahuje fotku
Dá se i zapojit jakékoliv čerpadlo takhle:
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika