Příspěvky uživatele - 90.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqarna 365, 1.2.2010
Hlavně záleží v jakém je stavu...
Olej stihl HP, 1.2.2010 Obsahuje fotku
Jen poznámka - olej Dolmar není jaso FC, ale FD Gl.
Pílenie ladu motorovou pilou, 27.1.2010
Když ryby přežijou motorové čluny, tak rozchodí i pilu ;-)
Větve přesahující na sousední pozemek, 26.1.2010
jj, pokud se povede dohodnout, tak je to ideální.   Řezat to chce s rozumem, ufiknutý to je hned, ale zpátky to už nepřiděláte. Často se to pak s odstupem ukáže jako hloupost...   Takže desetkrát přemýšlet a až pak řezat, a... celý příspěvek >
Větve přesahující na sousední pozemek, 25.1.2010
Se smrkem je problém - pokud se sundá polovina větví tak to není moc dobré, navíc to většinou vypadá jak pěst na oko. Sundat celý = pak tam je díra a taky to vypadá blbě. Když se to nechá, tak smrk dál poroste a bude větší a větší, až všechno... celý příspěvek >
Pily oleo-mac, 24.1.2010
Koukám, že jsme se celkem shodli s J.S. To jsem se s tím nemusel psát :-)
Pily oleo-mac, 24.1.2010
Problém je v tom, že jste koupil "profesionální pilu od renomovaného výrobce Oleo-Mac pro zpracování a těžbu velkého množství dřeva"  - ale zkuste jí vzít do těžby a chovat se k ní jako k profi pile od renomovaného... celý příspěvek >
Náhrada za Homelite XL2, 24.1.2010
jj, souhlas, že XL2 je slabé pižlátko. Já jí mám po dědovi, v provozu je minimálně 20 let a dřeva nařezala nepočítaně - provedením opravdu kvalitní pila, ale o nějaké síle se u ní mluvit nedá. Jako odpovídající náhradu ze současných pil bych... celý příspěvek >
Solo 656 - Hq 359 - Jonsered 2156, 19.1.2010
Stejně tak je ošemetné říct o ní, že je horší. Spíš všechny mají výhody i nevýhody. Koukněte i na Dolmarku 5000, 5105 - 5,1kg 2,8 kW, možná ideální kompromis hmotnost/kvalita/výkon; na probírky slabého + špalkování 50cm dřeva...  ... celý příspěvek >
Solo 656 - Hq 359 - Jonsered 2156, 18.1.2010
Solo 656 není farma ale čistokrevná profi.   Gl.
Motorova benzinova pila k baraku, 17.1.2010
plastové kolo tam je z důvodu el. ochrany proti probíjení od vinutí motoru, na kvalitních pilách s ním problém není. Malý výkon - zkuste pořádnou el. pilu a možná změníte názor. Mám Dolmarku ES 2135, a u baráku mě ani nenapadne... celý příspěvek >
Motorova benzinova pila k baraku, 15.1.2010
Jaroslave "jenom" za 4800,-?  Za 4600,- jde koupit nová (a lepší) Dolmarka PS45, na rozdíl od M. v záruce.  Pěkně Vás tam natáhli, nová se mimo M. prodává za 5500,- (ani to bych za ní nedal)... Pardon, že Vám tu... celý příspěvek >
HQ k domu 2-3 kW, 5.1.2010
Ona ta 4600S je taky profi pila s ovládáním jednou páčkou.. A ještě přihodím třeba Solovku 651.  Mmch 2,4 kW z 52ccm není žádný zázrak profi 50ccm mají většinou 2,8 kW a víc.  Podívat se, porovnat, nejlíp i zkusit v řezu, a pak vybrat... celý příspěvek >
Elektrická pila Partner ES 2014, 2.1.2010
Pokud nemáte sílu na unesení pily, tak radši neřežte (beze srandy). Radši řekněte sousedovi nebo známému.  Jinak na občasné pižlání ovocného stromu stačí prakticky cokoliv. Tu Partnerku neznám, tak nemůžu radit jestli ano nebo ne. Ale záruka je... celý příspěvek >
Řez zanedbané jabloně, 1.1.2010
Taky myslím, že nejlepší by bylo dát nový stromek (pokud to není vzácná odrůda). Obrýt cca metr od kmene, vyndat drny, odkrýt kořeny, přesekat je (rýčem, motykou, starou sekerou..) a nakonec strom vyvrátit. Pokud víte jak na to, tak je to práce... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika