Příspěvky uživatele - 119.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Terénne úpravy zakryjú miesto štiepenia, 29.11.2010
Pokud se vám místo štěpení dostane pod povrch 5 až 7 cm tak se stromy nehýbejte a nepřidělávejte si zbytečně práci. V takovéto malé hloubce nedojde u většiny ke zpravokořenění. Pokud tato vyjímka nastane, což poznáte na bujném růstu, jednoduše... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 25.11.2010
Dobrý den. Mohu poprosit pěstitele odrůdy Top Taste o krátké zhodnocení kvality plodů, zejména odlučitelnost od pecky, sladkost, monilioza atd. Rovněž jak se Vám jeví úrodnost a to zvláště v letošním roce?        Děkuji... celý příspěvek >
Odruda Fuji v Cesku, 17.11.2010
Vlastním dva klony KIKU a SHOGUN. Ve stěně plodí asi pátým rokem. Každý rok stojím před rozhodnutím zda zrušit, či nikoliv. V letošním roce díky počasí opět chuťově nic moc. Ale u mutace SHOGUN pokud dozraje, což se u mě stalo pouze za tu dobu... celý příspěvek >
Rubinola na M9, 16.11.2010
Nevolte M9, projeví se negativně na délce uchovatelnosti plodů. (J-TE- H, M26)
Biogolden, 28.10.2010
Dobrý den Biogolden je kříženec odrůdy Golden s odrůdou vedenou pod číslicovým označením. V žádném případě se nejedná o mutaci (pupenovou, přirozenou) Na předchozích fotografiích se ani v jednom případě nejedná o odrůdu Biogolden. Biogolden je od... celý příspěvek >
Česnek a plevel, 16.10.2010
Například STOMP
Celer - moření, 8.10.2010
Merpan
Rubín x Vanda = Goldstar nebo Topaz?, 12.9.2010
S těmi dětmi to je super příklad. Příkladné, vtipné, perfektní...   ovšem máteli je se stejnou ženou.
Kráska, Hargrand, Sylvercot, Sylred, 30.8.2010
Tak mi to nedá a musím připojit názor. Vlastním odrůdy Pincot, Sylvercot, Kioto, Veharda, Veselka, Kráska, Leskora. Nemám úrody každoročně uspokojivé, neboť jsem v mrazové kotlině, ale hodnoceno asi deseti úrodami zpět u mne a i u svých kolegů... celý příspěvek >
Red Melba nebo Mantet?, 10.8.2010
Na obrázku je jednoznačně Red Melba, poznamenána strupovitostí. Letos zraje později a je i poněkud hůře vybarvená. Doporučoval bych Vám nesázet Melbu ani Mantet nýbrž Darju. Je to ovšem věc názoru a... celý příspěvek >
Topas - nemoc, 10.7.2010
Jednoznačně vykopat.
Lilie, 16.6.2010
Ovšem pozor lilie bělostná je nositelem nemocí postihující lilie, proto téměř zaniká a žádný liliář ji raději nepěstuje. Mám asi tisíc kusů těchto nádherných květin, ale na bělostnou pozor!!!
Šarka na Čačanské lepotici, 16.6.2010
Vážení pěstitelé, včera jsem byl navštívit jednoho svého kamaráda a s velkou hrůzou jsem u něho v peckovém sadu objevil Šarku na odrůdách Hanita, Top Taste a Těchobuzická. Hanitu a Top Taste jsem mu osobně přivezl před asi šesti lety z jedné velmi... celý příspěvek >
Sešlapávání natě cibule, 9.6.2010
Sešlapávání cibule býval opravdu kdysi velký zvyk. Ovšem je to opravdu nesmysl, který cibuli poškodí, jak již bylo řečeno. Reaguji spíše na to dozrávání na řádcích, což se také praktikovalo. Cibuli po sklizni v žádném případě nenechávejte na řádcích,... celý příspěvek >
Zvonkové, 5.6.2010
Zvonkové je specifickou odrůdou severních Čech. Kdysi zde nechybělo v žádné zahradě či sadu. Je to odrůda která zde netrpí strupovitostí ani padlím. Uchovatelnost v dobrém sklepě není vyjímkou až do nové úrody letních jablek. Není to odrůda tržní,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika