Příspěvky uživatele - mičurinec

Admirál, 2.11.2016
já jsem s jabloněmi na M9 tuze spokojen a zrovna na te 111 si moc nedokazu predstavit jak bude vřeteno za pár let vypadat, navíc nakupem trech jabloni mi pro letošek došlo místo :D
Admirál, 2.11.2016
ja jej mam samozrejme z Fytosu, kde ho uz take prilis nemeli, co me teda ale prekvapilo, ze meli Red Cup zapestovany na vřeteno, ale na podnozi MM111, takže si pockam dalsi rok az bude na M9
Admirál, 2.11.2016
v tom případě je to tedy paráda, že dokáže tak dlouho vydržet
Admirál, 1.11.2016
tak to obvykle bývá, někde se dobré vlastnosti dodat musí, naštěstí pro mě to chuť od Bohemky nebyla :D začínám mít problém s nutkáním mít genofond jabloní :D no ještě, že je konec sezóny a asi začne sněžit, ten Admirál: jak dlouho Vám vydrží... celý příspěvek >
Admirál, 1.11.2016
dnes jsem okusil odrůdu Admirál a byl jsem prijemne prekvapen, hned jsem koupil stromek (též Opál a Bayu M), osobně mě překvapuje, že odrůdy s bílou, zelenou či bílokrémovou dužninou mi vyhovují nejvíce, naopak Rubín či Rubinola mi tolik nejedou, i... celý příspěvek >
Bataty, 31.10.2016
koukam, ze mate mene obvykle typy hliz -  s bilou a fialovou duzninou, odkud je mate? ja letos delal ty oranzove..
Zahradnictví Spomyšl, 30.10.2016
no zalezi co si predstavujete pod pojmem skutecne zahradnictvi, treba ja si pod tim predstavim to, ze si vetsinu sortimentu sami vyprodukují, ne překupují, což je asi tento případ
Goldstar, 24.10.2016
já jej sklízel pred 10 dny a tak 60-70% plodů již bylo zlatavých, odrudu mam moc rad, jak chutí tak hl.stavnatosti
Skladování zeleniny ve skleníku, 23.10.2016
Rád bych se zde zeptal, zda někdo neskladuje zeleninu v nevytápěném skleníku, máme vlhký sklep a hl.teplota 10-15st je pro skladování v zimě nevhodná, proto mě napadl skleník, skladuje někdo ve skleníku? Mám mrkve, tuříny, červenou řepu, celer, černý... celý příspěvek >
Mrkev, 23.10.2016
Vladimíre, zde jsem to našel 
Mrkev, 22.10.2016
onehdá jsem tam take brouzdal, ale jiz si nepamatuji, kde to bohuzel bylo, líbí se mi, že bych nemusel tuto mrkev nakryvat textílií kvuli pochmurnatce, proto bych rád vetsi mnozstvi, asi sem to ted nasel, meli by to mit Holandani, tak uvidime :)
Mrkev, 22.10.2016
mne se zda, ze je to zahranicni odruda-nabizeji ji prakticky po celem svete, vsude je ale cena osiva astronomická, též u Semo jakožto volně vazene, proto by me prave zajimal vyrobce teto odrudy
Mrkev, 22.10.2016
dobrý den, nevíte kde zjistit výrobce odrůdy mrkve Flyaway? nemohu to nikde najít, rád bych objednal větší množství osiva, předprodejci jsou drazí... díky
Červená řepa a mráz, 20.10.2016
takže první mrazíky řepě neublíží, mohu je tedy zatím ponechat na poli, chápu to tak správně?
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 17.10.2016
ano, Acorny jsou super, tez zasyrova, Lunga bude dobra az po odležení, Ibiza neni hybridni a tak neni tak plodna, chut to ale vyvazuje, obecne zasirova jsou dobre muskatove dyne, ale vzdy az po nejakem odlezeni
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika