Příspěvky uživatele - mičurinec

Oskeruše, 18.4.2018
Docela jsem překvapen z Oskeruše, mám ji tuším 4 roky, nyní má 2,5m a jeden výhon má již poupata, je to vůbec normální?-všude se dočítám, že plodí až ve stáří, tedy tak 12-15 let. Předem díky za diskuzi
Poznávačka rostliny, 16.4.2018
Eucomis comosa, odhad můj
Réva Alden a Aivaz, 7.4.2018
Vysadil jsem si do sbírky tyto odrůdy a zajímalo by mě jaké s nimi máte zkušenosti - hl.co se týče odolnosti na houb.choroby a dále velikost hroznů a bobulí a chuť, díky
Strih na št.vřeteno, 7.4.2018
mám 3 odrůdy hrušní a Konference roste na kdouloni nejlépe a nejvíce nasazuje květních pupenů, Dicolor a Bohemica rostou o poznání méně
Okurka hadovka - žloutnutí listů, 27.6.2017
ano, Vertimec je jeste k dostani, ja vysazuji drave roztoce a svilusky pak neřeším
Jedná se o plíseň okurkovou?, 22.6.2017
rychle funguje hnojivo Wuxal, dolomitický vápenec je dobrý a navíc registrovaný i do bio, takže nechemické hnojivo
Jedná se o plíseň okurkovou?, 20.6.2017
já to vidím spíš na deficit Ca, tím spíš, když příjem tohoto prvku v tomto počasí je horší..
Jakon, 17.11.2016
zdravím, odkud prosím máte tuto odrudu jakonu, koukam, že je fialová, já mam tu klasickou žlutou, nevíte co je to za odrudu a zda je chut nejak odlisna? díky
Červená řepa, 15.11.2016
žlutou řepu jsme si též oblíbili, chut neni tak zemitá, je sladsi, na vynos urcite jsou nejvhodnejsi valcovite typy - Monorubra, 2kg není problém, hladke bulvy ma treba Red Shine, nicmene v tech kulatych nejsou velke rozdily, na ranost je vhodná... celý příspěvek >
Co to je za strom?, 15.11.2016
zatím bych to hádal na liliovník, i když to není plně typický list, rozmanitost v listech je vždy, ale zatím to tipuji na něj
Něco na řepě, 12.11.2016
predpokldam, ze zarodky budou v pude, jakmile se objevi hostitelska rostlina a vhodne podminky, infikuji rostlinu, obcas je to zname napr.u jiřin, kde dochazi k nadorum a ke zmnožení výhonů
Něco na řepě, 12.11.2016
nejsem si sice jist, ale přijde mi to na bakterialni nadorovitost...
Sklizeň celeru, 12.11.2016
děkuji za připomínku, na celer se vrhnu, i když dnešní poprašek sněhu nebude na sklizeň ideální, do tedka jsem sklizel papriky ve foliaku, chilli a jiné zeleniny, proto jsem tyto nechával až nadoraz
Sklizeň celeru, 11.11.2016
ano, zítra celer sklidím, nebot v nedeli ma byt uz velka zima, řepa by to jeste mohla snést nebo už take ne, co myslíte?
Sklizeň celeru, 11.11.2016
nemá někdo vyzkoušeno kolik snesou stupnu mrazu jednotl.zeleniny? konkr.ředkve, mrkve, celer, zelí, tuřín..díky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika