Příspěvky uživatele - mičurinec

Rezistentní višně v České republice, 13.4.2016
ja vysadil asi 13 stromku Ujfeh.F. na podzim, onehdá jsme delali test džemu z jednotlivych odrud a ze 13 lidí vybralo 11 jako nejlepsi Ujf.F., včetně mě, mám ji na coltu, takze velikost nebude prilis velka
Surfinie nebo petunie? Poznáte rozdíl?, 11.4.2016
no treba rozvetvene surfinie stací tři do 70cm, ty s packu tak 7-8ks... takze jak se to vezme s tim setrenim
Surfinie nebo petunie? Poznáte rozdíl?, 11.4.2016
v podstate surfinie je jen komercni nazev, jinak je to latisnky take Petunia, dle vetveni a delsich internodií by to mely byt surfinie, nicmene kvalitnejsi jsou rostliny extra po jednom, ne v multipacu, osobne mam zkusenosti, ze v packu jsou vzdy... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 9.4.2016
no nad tou Tsunami je zajimave premyslet, ja jsem z Hargrandu tak nadsen, ze budu vysazovat na podzim cca 30 stromku
Řez staré hrušně, 9.4.2016 Obsahuje fotku
nakonec byly nase cca 120let staré hrusne zachraneny - predtim uz nemely zadne prirustky a pri velkych vetrech litaly vetve i na políčko s jiřinkami, sice byl řez drastický-asi 2/3 padly, ale nakonec vše dobré :)
Jakon, 8.4.2016
diky, pristi rok to zkusim, takto se dá vypestovat mnohem vic rostlin nez jen delenim kaudexů, aspon to tak u jinych rotlin bývá..
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 7.4.2016
ja jsem teda ted na podzim kupoval stromky z ÖK a vše se ujalo a zdá se, že záměny by tam být ani neměly - raší vše dle odrůd jak má, jabloně zas ze Střílek - taky ok no a stěmi meruňkami a broskvoněmi zatím tápu nad podnožemi
Rozkvétající broskvoně, 7.4.2016
a máte nekdo neco na té Torinel?..váhám nad podnoží, samozrejme, že je chci mít nahusto - přece jen víc stromku je lepsi nez par, budou mit kapkovace, jinak to nejde, nizky pudni profil na svahu...
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 7.4.2016
a me by zajimalo odkud Jirka nakupuje :)
Jakon, 7.4.2016
mate je krasne, ja je mam jiz take nasazeny, ale jen rozdelen kaudexy a vysazene do kvetinacu... myslite, ze by slo polozit kaudex a ten postupne narizkovávat - tedy pokud to bude obrážet, nevíte náhodou prosím?
Rozkvétající broskvoně, 7.4.2016
myslím, že od Ökop. je mít budou, však uvidíme na podzim jaká bude nabídka, díky jeste me Petre zajima jaka je bujnost rustu na Adesoto, šly by stromky pěstovat v hustější výsadbě?
Rozkvétající broskvoně, 6.4.2016
za rok na jaře me ceka vysadba necelych 30 broskvoní takze se budu muset probrodit informacemi k idealni podnozi, uvidíme
Rozkvétající broskvoně, 6.4.2016
a spokojenost s Redwin?
Rozkvétající broskvoně, 6.4.2016
vidím Petře, že máte i odrůdy se zvonkovitým tvarem, jaká z nich je nejodolnější na mrazíky?
Mečíky ze semínek, 5.4.2016
letos mám v plánu udělat již introdukci některých mečíků, které se již dostatečně namnožily a jsou již prověřené
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika