Příspěvky uživatele - Fuchsie

neznámá trvalka, 8.9.2008
Ty listy jste poznal perfektně, bohužel jsem ji nevyfotila právě pěkně, aby byly listy vidět. Polepším se, třeba potom někdo květinu pozná. Já ji nikde zatím neviděla. Jarka
neznámá trvalka, 8.9.2008 Obsahuje fotku
Listy jsou úzké, ten v popředí, připojím lepší foto.
Neznámá rostlina, 7.9.2008
ta třetí je opravdu Plectranthus. Je to krásná květina do závěsu. Přezimuje jako ostatní balkonovky, na jaře udělám novou rostlinu, v případě, že by původní zahynula. Tak hodně úspěchů.
neznámá rostlina, 7.9.2008
Jedná se opravdu o Vitex agnus-castus, u nás se drmek může pěstovat jen jako okrasná rostlina v nádobách, je citlivá na mráz. V domovských oblastech roste při pobřeží a při vodních tocích, na slunných, teplých a chráněných místech s vlhkou a... celý příspěvek >
Fuchsie, 6.9.2008 Obsahuje fotku
V tmavém sklepě mohou přezimovat pouze fuchsie, které mají zdřevnatělý kmínek, jinak nevydrží. Mám to vyzkoušené. Letní řízky přezimuji na chladném okně, kde i v zimě vykvetou. Je dobré odstranit všechny listy a květy, na jaře seříznout o 2/3 a... celý příspěvek >
neznámá trvalka, 6.9.2008 Obsahuje fotku
Dostala jsem od kamarádky tuto trvalku a nevím, jak se jmenuje. Poradí mi někdo. Letos poprvé už 2x vykvetla nádhernou žlutou barvou. Díky
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika