Filtrace nexus



abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?)
9.7.2017 23:20

tak se zas ozyvamsmileypres ty vedra mam pustenou lampu v podstate ted uz porad, jinak s cistenim mechanicky casti jsem zhruba na sesti dnech plus minus jak se mi chce to cistit, kolikrat si rikam ze to cistim zbytecne brzo, ze by to jeste dva tri dny dalo, jinak mam rasu, ale ne vlaknitou, na melcinach podle vodopadku ale to je jen spatnym proudenim vody, teda aspon myslim, jinak jsem porad bez vlaknity rasy, poprvy za nekolik let ty josmileyjeste prikladam fotku z dnesniho dne


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 209.102 (?), 31.5.2017 8:39
Děkuji za názor. Té konkurenci bych asi taky věřil. Zdá se, že jste dosáhl ideálního stavu = tak napůl. Jsem zvědavý jak dlouho tato "rovnováha" vydrží. Jestli se časem vyčistí voda (což bych očekával) a vrátí se vláknité řasy, nebo bude vše dokonalé. Stav tak na půl bych asi bral taky. Mám, s BiotecScreenmatic 36, na můj vkus dokonale čistou vodu ale tvoří se chomáče vláknité řasy. Kdyby to šlo dávkovat, klidně bych ubral na průhlednosti :) Uvidím, zda se nenechám Vámi inspirovat a nepřidám ještě další filtraci vyrobenou podle Vás.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 2.6.2017 4:08

Tady je naky to video, jak jsem rekl, myslim ze dost lidi by s takovou vodou nebyla spokojena ja ale jsem, jedu porad bez uv lampy ikdyz si rikam ze by mozna nebylo spatny jednou za cas ji pustit pro malinkaty projasneni vodysmileyjeste musim podotknout ze uz nakou tu sezonu pouzivam takovy cerny barvivo do vody, libi se mi temna voda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 3.6.2017 6:09

tady je jeste jedno, ten protejsi breh jak tam cumi ta folie neni normalni stav, malinko to tam upravuju

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 12.6.2017 7:50

tak zatim to musim zaklepat na drevo ale furt jsem bez vlaknity rasy, slunicko mi tam pere od ranni sedmy do seste vecerni, jediny misto kde trochu je je u vodopadku ale neni to nic strasnyho, zacal jsem teda zapinat uv lampu, nejede furt ale tak obden, zatim to vypada ze filtrik funguje no, dal jsem na youtube jeste jedno video jakej je aktualni stav vody.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 15.6.2017 23:14

tak lidi dalsi poznatkysmileyzatim vse super az se mi tomu nechce verit.porad nemam vlaknitou rasu, jako jo, na kamenech jsou narusty zhruba od centimetru do trech cm ale to me fakt nechava chladnymsmileyjen teda u vrataku z filtrace zpatky do jezirka pres maly vodopad je narust vlaknity rasy znatelnejsi, tam ma sem tam zhruba dvacet cisel ale je to jenom tam jinak po cely plose je to v poho, a mam jeste jednu vec, interval cisteni se prodluzuje, z jara jsem tam mel fakt hodne plovoucich necistot ve sloupci vody a jak ten filtrik toho zachytne v mechanicky casti opravdu hodne tak se to casem cisti a cistismileya ted uz jsem na nejakych peti dnech a myslim ze to bude lepsi a lepsi, jako urcite budu pres zimu delat jeste jednou to samy, zvlast na skimmer a zvlast na sani ze dna, ted mam z obou cerpadel jmenovity prutok 12 000l za hodku, vezmu v potaz nakou ztratu tak budu na nakych 9 tisicich?fakt nevim, nemeril jsemsmileytakze kdyz to ze sterbinaku rozdelim tak budu na kazdej filtr na nakych, placnu,peti kubikach a to prehanim a to pak verim ze cisteni bude probihat po nejakych deseti mozna ctrnacti dnech coz se mi zda v poho, jinak teda jeste musim rict ze jsem koupil sterbinak a skimmer, nevim jestli muzu jmenovat ale sterbinak mam ten nejlevnejsi a nejmensi, ted nevim presny nazevsmileycompact sieve?nezachytne toho tolik co ten muj domaci ale ten muj domaci byl za nakych 10 hodin ucpany, tenhle da den dva, co se tyce skimmru, tam je velky rozdil, mel jsem skimmer z nemecka od toho wiltecu a furt to nebylo ono, koupil jsem pred mesicem skimmer od oase na cerpadlovy zapojeni a to je uplne jina liga, je konstrucne odlisnej a hlavne funguje naprosto skvele a to nekecam, s uv lampou jsem na tom tak ze ji zapinam jen kdyz se mi nezda voda, ted uz jsem ji nemel tejden pustenou, jeste sem dam odkaz na video az ho soupnu na youtube co za bordel to micro k1 zachyti a pak uz vam dam pokojsmileyjo a jeste jednu fotku z dneska, jinak se omlouvam za kvalitu fotek a videi, je to jen z mobilusmiley


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 16.6.2017 21:53

tak tady je to kratky video, je tam videt co za humus ta mechanicka cast zachyti, je to jen nepatrny mnozstvi co zustane na dne, vetsina se vyplavy pri odkalovani.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.81 (?), 21.6.2017 12:27

Zdravim, pisal som aj na ytb, chcel by som sa spytat, aky tmel ste pouzili pre spojenie prirub a suda?, potreboval by som vediet presnu znacku. Mam taky problem, ze som lepil tiez taketo zelene sudy 200 l a prirubu 110. Tmel TKK PU 40 tesnil dobre, ale po 2-3 tyzdnoch zacal tekutiet.  Cital som ze tieto sudy su vacsinou z PP plastu a tym padom tmely zle drzia.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 21.6.2017 15:23

a ja na youtube odpovedelsmileytak jeste jednousmileypouzil jsem tmel aqua forte superstrong, nanesl,lehce dotahnul, pockal az s gumovati a pak teprve poradne dotahnul

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
abc - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 82.192 (?), 9.7.2017 23:20

tak se zas ozyvamsmileypres ty vedra mam pustenou lampu v podstate ted uz porad, jinak s cistenim mechanicky casti jsem zhruba na sesti dnech plus minus jak se mi chce to cistit, kolikrat si rikam ze to cistim zbytecne brzo, ze by to jeste dva tri dny dalo, jinak mam rasu, ale ne vlaknitou, na melcinach podle vodopadku ale to je jen spatnym proudenim vody, teda aspon myslim, jinak jsem porad bez vlaknity rasy, poprvy za nekolik let ty josmileyjeste prikladam fotku z dnesniho dne


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.15 (?), 11.7.2017 22:00

S velkym nadšením sleduji Vaše příspěvky a musim říct že podle fota voda vypadá opravdu velmi čistě, uvidim jak proběhne u Vás celá sezona poté se chci také pustit do repliky nexusu smiley 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika