Příspěvky uživatele - alvav

Mio?, 4.10.2014 Obsahuje fotku
moc se mi to nepovedlo. fotky se přídávají po jedné.
Mio?, 4.10.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Na fotkách je koupené Mio. Ale ještě drží na stromě, mám pocit, že stromek dostal ve školce špatný štítek. Nevíte co mi to vlastně roste na zahradě? A ještě jsem našla ve starém sadě něco, co vypadá jako malá hruška.Plody jso už... celý příspěvek >
Podnož M9, 4.10.2014
Vlastní semenáče? Můžu se zeptat, z čeho berete semena a za jak dlouho se dají naroubovat? Děkuji moc. Alena
Postřik na podzim?, 6.9.2014
Dobrý den. Chci se zeptat jestli se nějaké postřiky dělají na podzim. Proti čemu a čím?  Myslím, že jsem měla na švestce svilušku. Byla celá stříbrná.Možná tam je stále, moc na to nevidím. Stačí spálit listí? Děkuji všem. Alena
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 31.8.2014
Dobrý den. Můžu se zeptat jak používáte sodu bikarbonu? Jak to mícháte? A co tím stříkáte? Děkuji. Alena
Biool, 27.8.2014
Dobry den. Jak moc to redite? Dekuji. Alena
Keř nebo stromek angreštu - střih?, 15.7.2014
Děkuji za všechny odpovědi. Budu stříhat výhony těsně u země a nebudu zastřihávat boční obrost. Chápu to dobře? Jak dlouho mám výhony ponechat na keři? U rybízu píšou 3 roky. To tady asi neplatí. Zdravím. Alena
Keř nebo stromek angreštu - střih?, 14.7.2014
Dobrý den. Můžete mi napsat, jak stříháte keřový angrešt? Je nějaký rozdíl ve stříhání stromku nebo keře? Děkuji. Alena
Mšice na rybízu, 17.5.2014
Múžete mi říct, jak bojujete proti mšicím na rybízu? K chemické ochraně mám odpor, ale asi mi nic jiného nezbyde. Jak dlouhé ochranné lhůty dodržujete? Děkuji.
Fazole Dalmatin, 2.5.2014
 Neni 5 cm moc blizko?  Dekuji. Alena
Fazole Dalmatin, 2.5.2014
To je nikdo z vas nezkousel pestovat?
Výsadba sazečky, 7.3.2014
Děkuji vám všem za odpovědi. Ptáci mě napadli, protože v každém řádku zůstalo 4 - 5 cibulí. Vedle sebe, zbytek řádku byl prázdný. A vrabců mám na zahradě víc než dost. Zkusím to s textilií.
Výsadba sazečky, 6.3.2014
Vím, že maličko odbočuji. Ale nemáte někdo zkušenost s pěstováním cibule ze semena pod textilií. Vloni mi semeno sežrali ptáci. Chtěla bych jim v tom letos zabránit. Děkuji. Alena
Cibule ze semena, 5.2.2014
Dobry den. Muzu se zeptat jak hluboko sazite sadbu cibule? Dekuji moc. Alena
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika