Příspěvky uživatele - miljan

Už také sázíte brambory?, 31.3.2013
Do sněhových brázd. 
Uskladnění brambor a jablek v jednom sklepě, 7.10.2012
Brambory nezesládnou, ale jabka chutnají jak brambory.
Domácí pálení - danový přestupek nebo už trestný čin?, 5.10.2012
Nat prez metr a brambory 2 cm, 30.6.2012
Také by mě to zajímalo. Celá léta, co pěstuji na zahrádce brambory, tak mám nať vysokou, říkám, že by to chtělo tyčky jak k rajčatům .  A to i v rocích, kdy jsem nehnojil. Co pozoruji, tak ostatní mají stromky poloviční. V červenci přijde... celý příspěvek >
Starkl - zkušenosti, 7.1.2012
Když tady začínal, tak jsem pár věcí objednal. Něco nepřežilo, něco se neujalo vůbec. Je předražený. Už bych tam nenakupoval. Katalog je fotomontáž.
Jak dlouho vydrží vyuzené maso?, 6.12.2011
Dobré uzené dlouho nevydrží.
Ekologická ochrana rajčat, 9.6.2011
Podívejte se sem.
Vinná réva od Starkla, 27.1.2011
V katalogu Starkla si vyberu, a potom hledám levnějšího dodavatele.
Destilační přístroj, 3.1.2011
Postupovat od kvalitnějšího pití ke gumovce. Pak to bude jedno.
Chování palíren při destilaci, 23.11.2010
Také jsem si nechal párkrát vypálit. Při vlastním pálení jsem nebyl, ale vždycky při přelévání destilátu do přineseného demionu začali měřit destilát od centilitrů a decilitrů a až nakonec dolili "litry".
Vibrační čerpadlo a zavlažovač, 26.9.2010
Ne.
Sud na vodu, 22.8.2010
Z praxe mohu říct, že natřený sud zevnitř prorezne daleko dříve, než sud nenatřený. Barva časem začne puchýřkovatět, za puchýři se dlouho drží po vyčerpání voda a místo rychleji prorezne. Časem se stejně barva oloupe. Při ceně barev se to nevyplatí.
Suchý (spálený) trávník?, 16.7.2010
Buď čekat na podzimní deště, a nebo denně zalévat a zalévat a ještě zalévat a on se tak do měsíce obnoví. Potom zase zalévat atd.
Nevím, kdo to je, 21.6.2010
Foto by bodlo.
Paprika ve skleníku - zežloutlé listy se skvrnami, 30.5.2010
To může být ono. Rajčata se s paprikami a nebo naopak nesnášejí. Mám to odzkoušeno. Listy paprik žloutnou, zdá se, jakoby rostly "do země". Někde jsem o tom četl dřív, než jsem vyzkoušel dát sadbu do společného prostoru/pařeniště/. Také jsem tomu moc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika