Příspěvky uživatele - 208.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paradajky pre r. 2024, 16.2.2024
Vzhledem k tomu, že jsem tu diskuzi o Alter Kommunist vyvolal já, a to jen kvůli tomu bizarnímu jménu, dovolím si také reagovat. Ale jen hlasem poradním. Eva T. je rozhodně o dvě třídy vyšší autoritou. Pollicino jsem nikdy nepěstoval, takže... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 15.2.2024
Naprostý souhlas. Nebyl to tak úplně dobrý nápad. Zavání to kastovnictvím. No, nezeptali se nás. Milan
Papriky 2024, 15.2.2024 Obsahuje fotku
Hokus-pokus nekončí. Kámošovi vůbec nevyšly papriky (podle mne vadný substrát), tak jsem mu včera vysel u sebe semínka z čerstvě koupených kapií a hodlám jim dát "rychlokurz". Světlo, teplo, živiny. Tedy když vůbec vylezou. Kdysi jsem to už podobně... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 15.2.2024
Vypadají k světu. Když jsi je přesazoval, jaké měly kořenové systémy? Budou mít dost směsi, tedy i prostoru pro kořínky, na těch ještě asi 40 dnů? Možná je šance i na to, že je tam budeš moct dát třeba o týden dřív. Tedy pokud lze těm "žabičkářům"... celý příspěvek >
Papriky 2024, 12.2.2024
To je dobrý poměr i pro počáteční stádia. Žloutnutí je nejspíš málo dusíku. Je to skoro srandovní, jak ti obchodníci nazývají své produkty. Byl jsem tuhle v tom "jiném zahradnictví". Kšeft, kšeft a zase kšeft. Téměř všechna hnojiva pojmenována... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 12.2.2024
Vladimíre, váhal jsem, zda to opět nebude, že kuře radí kohoutovi, ale pak jsem si řekl, že Ty mě znáš a nebudeš na mne snad naštvaný. Dát je pod světlo je dobrý nápad. Co nejintenzivnější. A myslím, že by prospělo, kdybys je přihnojil něčím s... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 12.2.2024 Obsahuje fotku
Houby ostříží zrak. Stáhnul jsem si obrázek a zvětšil. Dneska jsem, možná trochu předčasně, zaštípnul tak polovinu výhonů v jejich vlastní výšce asi 120 cm. Původně jsem plánoval až trochu výš, ale tam už nezvednu světla. Ostatní výhony mají... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 12.2.2024
Vidím blbě nebo tam vepředu ten největší už nasazuje na květ? A jak si vedou ty Crushe? Milan
Rajče Cow´s Tit, 12.2.2024
Nepěstoval, ale to jméno se mi moc líbí. Milan
Paprika Rodrigo, 12.2.2024
Díky za odpověď. Už mi také došlo, že kompost dělá divy. Milan HP
Rajčata 2024, 11.2.2024
Vypadají dobře. Maglia Rosa je rychle rostoucí, takže vždycky vypadá trochu vytáhle. Bude to v těch živinách. Možná by neškodilo podpořit kvetení a tvorbu plodů síranem draselným. 1 až 2 gramy přímo zapracovat do substrátu tak, aby se nepoškodily... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 11.2.2024
Aha, takže lepší kšeft. Ovšem mně se osvědčuje pružné rozmístění více slabších zdrojů tak, aby světlo dopadalo na co největší počet listů. Je to samozřejmě opruz, ale růstové panely takhle použít nejde. Pravda asi je, že ten úzký kužel světla by mi... celý příspěvek >
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 11.2.2024
To je zajímavé. Možná měli stížnosti a tak to tam malým písmem dodali. Nedovedu si představit nějaký technický důvod, proč by byly nevhodné pro papriky a rajčata. Koukal jsem na prezentaci té 15W. Žádná zmínka o rajčatech a paprikách. A barevné... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 11.2.2024
To odpadávání není nejspíš způsobeno hnojením, ale naopak nedostatkem živin. V minulosti se mi to stávalo také: rostliny nebyly dostatečně silné na vývoj plodů, takže je shodily. Přestaly je shazovat, až když dostatečně zesílily. A jejich stav je... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 11.2.2024
Jižní strana je přesně to, co mi chybí. Proto to dělám o dost složitěji. Také jsem je pěstoval bez umělého světla, ale ty výsledky nebyly k mé spokojenosti. Ten plastový kryt je průhledný, že? Jaký používáte substrát? A kdy je budete... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika