Příspěvky uživatele - 243.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Soledáno, 16.7.2020
Ta odolnost je stejná. Já jsem si kdysi tady v diskuzi přečetla radu, že pokud jsou hlášeny na jaře mrazy, mají se meruňky preventivně postříkat Championem 50 WG. Tak to každý rok dělám a s úspěchem. Všechny tři meruňky stříkám před a po odkvětu... celý příspěvek >
Soledáno, 15.7.2020 Obsahuje fotku
V pondělí jsem posbírala Soledano, meruňky jsou slaďoučké, šťavnaté, výborné.
Soledáno, 8.7.2020
Určitě dozrává až po Maďarské. Zhruba o 7 až 10 dnů po ní.
Soledáno, 7.7.2020
Podle mě je na tom asi tak stejně jako Maďarka a ta je v našich podmínkách  (313 mnm.)  velmi odolná. Letos na jaře, kdy bylo asi pět po sobě jdoucích dní stále kolem -5 až -7 stupňů, Maďarská už měla poupata a Kuresia se Soledanem byla... celý příspěvek >
Soledáno, 6.7.2020
Omlouvám se, zapoměla jsem se ke svým příspěvkům přihlásit.
Soledáno, 6.7.2020 Obsahuje fotku
A poslední
Soledáno, 6.7.2020 Obsahuje fotku
Další
Soledáno, 6.7.2020 Obsahuje fotku
Další foto
Soledáno, 6.7.2020 Obsahuje fotku
Tak Soledano se začíná krásně vybarvovat, stačí týden sluníčka a budu sbírat. Maďarka je ještě hodně zelená a mám obavu, že bude letos i drobnější. Přestože jsem dva kyblíky protrhala, je jich na stromě ještě pořád hodně. Kuresia letos... celý příspěvek >
Napadené švestky, 26.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, postřiky jsem prováděla přesně podle rady. Vertimec 1,8 SC po deseti dnech Nissorun 10 WP poslední postřik opět po deseti dnech prostředkem Vertimec 1,8 SC. Stromky se krásně vzpamatovaly a poděkovaly novými, zdravými přírůstky.
Napadené švestky, 25.6.2020
Už jsem si zvykla. Když jsme na zahradě, děláme, že jsme neviditelní.  Díky za odpověď.
Napadené švestky, 25.6.2020
Dobrý den, tak se zdá, že postřiky pomohly. Kromě těch pár zkroucených listků jsou stromky hezké a zdravé. Mám ale ještě jiný dotaz. Soused nedávno vysadil řadu tisů jako živý plot a upozornil mě, že bych měla švestky vykácet, protože tis... celý příspěvek >
Napadené švestky, 6.5.2020
Děkuji, zkusím. Vertimec mám, Nissorun zítra koupím. Všechny tři odrůdy (Hanita, Haroma, Joganta) byly obsypány květy. Teď jsem jen zvědavá co se na nich udrží.
Napadené švestky, 6.5.2020
A postřik proti halčivci provést čím, prosím?
Napadené švestky, 6.5.2020
Taky mě napadlo znovu provést postřik, ale poslední dny u nás pořád prší. Musím tedy počkat až bude líp. Děkuji za reakci.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika