Příspěvky uživatele - 243.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Druhá, 6.5.2020 Obsahuje fotku
a poslední
Druhá, 6.5.2020 Obsahuje fotku
pátá
Druhá, 6.5.2020 Obsahuje fotku
čtvrtá
Druhá, 6.5.2020 Obsahuje fotku
třetí
Druhá, 6.5.2020 Obsahuje fotku
druhá
Napadené švestky, 6.5.2020 Obsahuje fotku
Prosím, pomozte mi zjistit, co mi napadlo tři mladé švestky. Pokusila jsem se nafotit detaily listů. Na jedné fotce je zachyceno to, co se z listů vysypalo, když jsem se je snažila rozmotat. Dělala jsem to doma nad bílým ubrusem a nebylo to... celý příspěvek >
Získaní odkopku z koruny, 26.2.2020
Děkuji za radu. Enna
Získaní odkopku z koruny, 26.2.2020
Dobrý den, nechci zakládat další vlákno, proto se zeptám zde. Předloni jsem zasadila slabé podnože St. Julien A s tím, že si seženu konkrétní rouby meruněk, které posléze naroubuji. Jedna podnož mi zbyla a už loni vyrostl z kořene vedle původního... celý příspěvek >
Podpník weiwa, 30.10.2019
Na weiwě mám jenom švestku Jogantu. Ostatní slivoně a meruňky mám na St. Julienu, ale rozdíl v růstu nevidím. Jedinou Maďarku mám na myrobalánu, ale ta je silná a vysoká. Mě spíše vyhovují menší stromy.
Soledáno, 11.7.2019
Tak jsem dnes sklidila zbývajících 11 meruněk Soledano a nemají chybu. Chuť je vynikající, sladká, šťavnatá a hlavně voňavá. Plody jsou větší a mají docela zvláštní zbarvení, z osluněné strany jsou takové krásně oranžovorůžové. Takovou barvu jsem... celý příspěvek >
Soledáno, 3.7.2019
Mám tříleté Soledano, které letos ukázalo prvních 12 plodů. Dnes jsem z nedočkavosti jednu meruňku utrhla, protože byla pěkně zbarvená a nebyla na omak ani moc tvrdá. No, asi jsem ochutnávku přece jen trochu uspěchala. Meruňka byla celkem dost... celý příspěvek >
Postřik proti mrazu, 13.4.2019
Souhlasím s Vámi, ale když si pomyslím, že těm stromkům málem chodím zpívat ukolébavky, tak si určitě něco úrody zasloužím. Později dám vědět jak vše dopadlo a pokud se bude čím pochlubit, přidám i fotky.
Postřik proti mrazu, 13.4.2019
Tak u nás nemrzne, v noci 1 a teď 2-3 stupně. Ale od rána chumelí jak o vánocích. Meruňky Maďarská, Soledano a Kuresia krásně odkvetly. Obě Redhavenky jsou v plném květu, švestky ukazují bílá poupata a teď tohle nadělení. Uvidíme jak moc sníh... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika