Příspěvky uživatele - 248.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel v trávníku, 6.4.2020
Nezlobte se, asi to vyzní blbě, ale to je trávník? Připadá mi to spíš jako plocha nějakého staveniště... Sama mám sice "obyčejný" trávník s pampeliškami a sedmikráskami, ale přesto trávník... Pokud zakládáte trávník, musíte nejdříve připravit... celý příspěvek >
Čím zakrýt hnůj?, 6.4.2020
Nechte pod fólií (lepší je černá, neroste pod ní nic)), aspoň nebude vysychat. Kropit ne, to by se vám vylouhovaly živiny do podloží. z tohoto důvodu také nedávám prodyšnou netkanku. Mívám takto uložený i dva roky, když toho přivezou víc (vzhledem k... celý příspěvek >
Stará jabloň s ohromnými jablky, 4.4.2020
Smiřické vzácné ale není kyselé a má výrazné lenticely...     Lída
Uříznutý terminál ze zahradnictví, 3.4.2020
Já bych zkusila vyvázat k uříznutému a vyslepenému "terminálu" tu větvičku, co je na fotce pod šipkou. Pokud zatím málo pruží, tak bych pár dní počkala, ony teď posílané stromky ještě nemají tolik mízy. A větvičky pod tím bych zakrátila nakrátko na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika