Čím zakrýt hnůj?



host - 248.138 (?)
6.4.2020 22:15

Nechte pod fólií (lepší je černá, neroste pod ní nic)), aspoň nebude vysychat. Kropit ne, to by se vám vylouhovaly živiny do podloží. z tohoto důvodu také nedávám prodyšnou netkanku. Mívám takto uložený i dva roky, když toho přivezou víc (vzhledem k velikosti zahrádky). Pokud mám folii průhlednou, ještě přes ní hodím takovou modrou tkanou plachtu, co prodávají cca za 60Kč, chrání i fólii před protržením.           Lída

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 119.228 (?), 6.4.2020 10:59, zobrazeno: 1841x

Dobrý den, loni na podzim jsem si z družstva dovezl hnůj, který jsem dal na hromadu a pod PE plachtu. Mám to nechat pod igelitovou plachtou i přes léto nebo to dát pod něco prodyšného? Třeba netkanou textilii.

Mám ten hnuj nějak kropit vodou?

Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Standa_HK_ - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1484) - 38.27 (?), 6.4.2020 11:57

proč jej chcete skladovat? Kolik ho máte?...

Já osobně bych jej nyní dal na záhon a sázel brambory. Brambory hnojem nepřehnojíš.

SfK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.138 (?), 6.4.2020 22:15

Nechte pod fólií (lepší je černá, neroste pod ní nic)), aspoň nebude vysychat. Kropit ne, to by se vám vylouhovaly živiny do podloží. z tohoto důvodu také nedávám prodyšnou netkanku. Mívám takto uložený i dva roky, když toho přivezou víc (vzhledem k velikosti zahrádky). Pokud mám folii průhlednou, ještě přes ní hodím takovou modrou tkanou plachtu, co prodávají cca za 60Kč, chrání i fólii před protržením.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 119.228 (?), 7.4.2020 6:50

Ano, to je přesně ono. Prostě zbylo a jde mi o uskladnění na další hnojení. Další dotazy typu proč někdo pořizuje hnůj jsou zbytečné. Na stavění hnojeláka to asi nebude.

Díky za info.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika