Příspěvky uživatele - 7.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc slivoně - prosba o pomoc s identifikací choroby, 7.7.2018
rez slivone mel jsem ji nekdy v srpnu taky jsem nevedel co to je.Listy na dolni strane jakoby krupickovateji cervene az cerne.nedelal jsem nic a na dalsi rok po rzi ani stopy.Ted bych urcite nejakym postrikem zasahnul
Žloutnou a opadávají ještě malé plody - jaký je problém, 7.7.2018
ja ten samy problem mela obsypane stromy a nasledne shazovani zalevala jsem driv asi jako tu jednu konev za tyden... Samozrejme muze to byt i jiny problem spatne hnojivo nebo hryzci nejaka nemoc stromu.Ja jen chtela poradit.Zalevam druhym rokem... celý příspěvek >
Žloutnou a opadávají ještě malé plody - jaký je problém, 6.7.2018
Pane Walter s Vami muzu souhlasit.Urcite je to suchem spousta zahradkaru si mysli ze jedna konev za tyden staci bez vody mi to driv dopadlo presne jako u pana Franty7.Tak jsem pod ovocne stromy zasadila ruzne maty, medunky,petrzele, kopr,libecek,... celý příspěvek >
Jak pěstovat Kumoi?, 6.7.2018
mam sloupovitou tretim rokem vzdy obsypana plody sladkymi jak med.Myslim ze v loni koncem srpna se uz dali jist.Az na jedno nechapu proc kazdym rokem zacnou nektere listy cervenat nejdriv to zacne jako u Vas na fotce potom nektere listy rostli uz... celý příspěvek >
Sklizeň česneku 2018, 5.7.2018
Zavidim cesnek mate nadherny ja sadila cesnek kde se dalo tak krasne v radcich ho nemam.Par jich mam taky slusnych ale nic moc vetsina jakoby odesla nikde po nich ani stopa.treba obrazi pristi rok.Pestuji ovocne stromky a pod nimi mam zasazene... celý příspěvek >
Mšice a mravenci, 5.7.2018
pozor nenatirejte lepidlo na holou kuru! nejlepe bilou paskou strom ovazat a pak natrit... a na podzim lehce vytahnete pasku.Lepidlo stromy spali ve vedrech je to nebezpecne a stromy prestavaji byt vitalni.ja jsem tuto chybu udelala v loni kura mi... celý příspěvek >
Konec hryzcu, 4.7.2018
V loni jsem musela zrusit dve velke jablone meli prehryzane koreny jeden strom sel vytahnout ze zeme lehce.A pak jsem si koupila past v Obi Swissinno superCat.A od unora 2018 do cervna pochytano 19 hryzcu + 4hrabosi a tri krtci.Past mam asi mesic bez... celý příspěvek >
Nektarinka, 4.7.2018
Tenhle problem vyresite postrikem proti savym a zravym skudcum.Mela jsem to same co vy.
Prebierka plodov u slivky, 28.6.2018
Mam taky Jojo ctvrtym rokem v loni jsem ji zjara presadila na jine misto.Zdalo se mi ze i pres par plodu ktere vzdy mela se ji na tom miste nelibi.Tak dostala krasne misto mezi me ostatni michane ovocne stromky.A nevim jestli je to timto zvlastnim... celý příspěvek >
Strupovitost si z nás dělá blázny, 1.10.2017
Tento rok se mi urodilo jablek dost ale zacali litat vosy a moje jablon dostala moniliozu.V loni to same jablka skoro vyzrala a behem par dni prisli vosy a byl konec.U dalsi jablone cox orange se mi strida plodnost co druhy rok takze tento rok ani... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika