Příspěvky uživatele - 120.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pálenka z mladých smrčků, 26.5.2019
Rád bych se podělil o informaci a zkušenost, kdyby to někoho fascinovalo, ještě stihne zadělat kvas. Mladé výhonky na smrčku co nedávno začli rašit se krom léčivých sirupů a medů dají zpracovat i na kvas. Nemám přesné hodnoty, ale cca půlka... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň?, 26.5.2019 Obsahuje fotku
Možná jsem se unáhlil a mohl jsem tomu ještě nechat volný průběh, ale rajčata jsem stříknul acrobatem. Při nejhorším to beru jako prevenci. Přikládám nějáké foto k nahlédnutí: Rajčata, kterých se \"nákaza\" týká jsou Steakové rajče - Buffalosteak... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň?, 21.5.2019 Obsahuje fotku
Měl bych nové foto, Rajčata se tehdy celkem zpamatovala. V sobotu jsem je vysadil ven a dnes jsem objevil nový problém, viz foto. Poslední dva dny bylo deštivo a ještě bude. Máte na to nějáký názor? Nevypadají tak všechny mám jich celkem 12 a takhle... celý příspěvek >
Palenka z exotickeho ovoce, 23.4.2019
Já mám s banány špatnou zkušenost. Málo tečou, špatně kvasi a cukru nemají zrovna vela. Co se týče melounů tak ty spíš hniji než kvasi. A můžete tomu pomáhat cukrem kyselinkama a teplem, ale stejně kvas stojí za prd. Proto z nich palenka nevale voní.... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň?, 23.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím o radu co se mi děje s rajčaty. Koupil jsem si v truhlicích rajčata. Moje "poprvé" pěstování rajčat a po 2 týdnech se mi na nich objevili fleky viz foto. Co jsem udělal špatně? Dá se tomu něják ubránit? Nebo to mám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika