Příspěvky uživatele - 248.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co opyluje kiwi?, 10.6.2019
Šmrdolením mu určitě neublížíte, jen si "pojistíte" úrodu .          Lída
Jablcka pre bezzubych, 8.6.2019
Všechna se dají nakrájet na plátky ...           Lída
Tisu žloutne jehličí, 7.6.2019
Podle fotky mi připadá, že to je jen vnitřní jehličí, které normálně stářím opadává, ale to byste se asi neptal, když ho máte 30 let...       Lída
Vysychanie 40r borovice, 6.6.2019
Pokud jí někdo úmyslně něco nenalil, tak se přikláním k p.Petrovi z H., že sucho v hloubce kořenů. Podél trati HK - Pardubice je spousta suchých borovic a bříz. Jen sem tam uschlo něco... celý příspěvek >
Vysychanie 40r borovice, 5.6.2019
A nenalil k ní někdo něco? I když díky posledním horkým létům je vidět hodně uschlých stromů.           Lída
Napadení ptačího zobu, 5.6.2019
To vypadá na třásněnku. U gladiolů se na ni používá Vertimec...       Lída
Maliník, 5.6.2019
Proč? Ptal jste se na Bofix, odpověděla jsem. Ale lebeda fakt není problém. U mne je v malinách bršlice, ta se tahá hůř. Ale vytáhnu, co jde, pak do malin udělám mulč z posekané trávy (to jim prospívá) a tím se omezí i bršlice. Takže pokud byste... celý příspěvek >
Ostruziny beztrnne, 5.6.2019
Teď už nic nezakracujte.           Lída
Angrešt - usychající větve, scvrkávající se plody, 5.6.2019
Na Agromanuálu radí odstranit napadené větve a použít fungicid (tam doporučují Serenade Aso, ale to se prodává jen v 5 litrovém balení za 2500,-). Takže jedině nějaký vyzkoušet, ale pozor na ochranné lhůty, za chvíli bude angrešt zrát). Osobně bych... celý příspěvek >
Jahodník neroste, 4.6.2019
Na to místo jsem se ptala proto, že pokud se po sobě sází opakovaně jahody po jahodách, tak ty druhé rostou hůř. Ty první si totiž z půdy "vytáhly" potřebné látky a naopak tam "vyloučily" svůj odpad. Případným přihnojením jen dodáte chybějící, ale... celý příspěvek >
Angrešt - usychající větve, scvrkávající se plody, 4.6.2019
Botrytida?           Lída
Maliník, 4.6.2019
ps - postříkat ho můžete, ale jen, pokud se chcete maliníku zbavit. Zůstane vám tam jen tráva, Bofix likviduje dvouděložné rostliny.           Lída
Maliník, 4.6.2019
Ale lebeda se dobře tahá ...           Lída
Prosím pozná někdo co je to za plevel?, 2.6.2019
Konvalinko, my tam tehdy měli pivoňky, kamzičníky, tulipány a kopretiny. To přežilo bez problémů. Asi pokud tam nemáte vysloveně vřesovištní, tak by to mělo přežít, vždyť se zahrádkaří i na půdách obsahujících vápenec.  Lída
Choroba nebo nedostatek vyzivy?, 2.6.2019
Může to být i virové onemocnění.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika