Příspěvky uživatele - 248.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 22.6.2019
Nemají tam moc slunce? Pokud plavou u dna, tak hledají chladnější vodu... Máte nějaké plovoucí rostliny, aby jim to zastínily? Máte vzduchování v těhle vedrech? Podle mého názoru by bylo lepší nejdříve nechat "zaběhnout" jezírko s rostlinami a... celý příspěvek >
Angrešt zakrnělé konce, 20.6.2019 Obsahuje fotku
Nevím, na amer.padlí mi tam chybí ten bílý povlak...          Lída
Angrešt zakrnělé konce, 19.6.2019
Obvykle to způsobují mšice.           Lída
Nemocný angrešt, 19.6.2019
Na americké padlí mi to nepřipadá, povlak tam žádný není. Spíš okrajová spála listů (nedostatek draslíku nebo nadbytek chlóru).           Lída
Žloutnutí sukulentu, 18.6.2019
Myslím, že nemusíte mít strach, ony spodní staré listy normálně žloutnou a pak postupně sesychají, jak rostlina roste. Časem je překryjí další listy. Jen bych vytáhla květináček z toho horního obalu a spíš pod něj dala klasickou misku, v těhle... celý příspěvek >
Zahradničení - relaxační koníček, 18.6.2019
Rajčata můžete klidně pěstovat na dva výhony, já to tak mám (úmyslně) každý rok. Ušetříte kolíky a místo. Jen ten kolík musí být pořádný, mám 3x3 cm a i tak se mi stalo, že při větru se pod vahou plodů zlomil.      ... celý příspěvek >
Jak zachránit kaktus, 18.6.2019
Pro 227.177 Kaktusu nic není, je OK. Ty "výběžky" jsou mladé rostlinky, kterými se množí. Pokud ho chcete namnožit, tak opatrně odloupnout větší výhonek, nechat do druhého dne zaschnout a pak zasadit do země. Zalévat opatně nejdříve tak po... celý příspěvek >
Z ceho udelat visnovku, 16.6.2019
Višňovka Do 4 litrové lahve dát 2 kg višní, přisypat1-1,20 kg kryst.cukru, promíchat. Převázat papírem (nepropíchaným) a nechat asi 6 týdnů v teple (dávám na parapet na balkon). Pak přes pláténko slít šťávu a tu smíchat 1 : 1 s lihem (lze použít... celý příspěvek >
Je to plevel?, 16.6.2019
Zlikvidujte před vysemeněním, nebo budete mít loučku laskavce...   Lída
Škůdci na petrželi, 15.6.2019
Mšice.
Lámání větviček na třešni, 14.6.2019
Na DVOULETÉ třešni bych nechala celkem maximálně několik kusů plodů na ukázku... Takže bych většinu plodů otrhala. Na tak mladém stromku nemají co dělat.  Lída
Myši všude - jak na ně, 13.6.2019
A pes? Jsou i myšaři .          Lída
Pokojovy ibišek, 12.6.2019
Staré spodní listy opadávají normálně. V únoru chce radikálně seříznout a přihnojit (přihnojit můžete i teď). Jinak ho nepřelévejte, chce zalévat, když začne mírně klopit listy.           Lída
Prosba identifikace plevele a rada s trávníkem, 11.6.2019
Připadá mi to jako srha říznačka. Ale to není "plevel", to je také tráva (jednoděložná rostlina, takže selektivní přípravky na dvouděložné plevele na ni účinkovat nebudou).Ale trávníkář nejsem, třeba poradí... celý příspěvek >
Černání listů na stromečkové hortenzii, 10.6.2019
To vypadá na houbovou chorobu, asi bych ji něčím stříkla (Dithane?). Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika