Příspěvky uživatele - 47.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kompostér, 31.3.2013
Dobrý den máte někdo zkušenost s výrobou kompostéru?Kdyby ano, mohl byste mi popsat jak děkuju moc... budu vděčný za každou radu díky
Melouny, 31.3.2013
Dobrý den chci se zeptat roubovat melouny nebo neroubovat jsem začátečník, a vadilo by nepěstovat neroubovaný meloun  Díky moc
Okurky do skelníku, 28.3.2013
Děkuji za ochotu!!!
Okurky do skelníku, 28.3.2013
Dobrý den vadí když dám do skleníku neroubované okurky??? A napst kdy se okurky do skleníku sázejí a kdy vysévají děkuju moc
Kdy roubovat, 24.3.2013
děkuji
Kdy roubovat, 24.3.2013
Dobrý den chci se zeptat nemáte někdo zkuenost s roubováním okurek.A zajímá mě kdy cca kolikátého se roubuje okurka na tykev díky 
Neroubované okurky, 24.3.2013
Dobrý den chci se zeptat, nevadí když v květnu dám do skleníku neroubované sazenice okurek.Tady píší, že jsou lepší, ale já chci zkusit ty neroubované.Prosím podělte se o zkušenost děkuji
Vyvazování rajčat ve skleníku, 23.3.2013
děkuji moc... myslím, že tento návod použiji děkuji 
Vyvazování rajčat ve skleníku, 23.3.2013
Děkuju moc 
Vyvazování rajčat ve skleníku, 23.3.2013
Dobrý den chtěl bych se na něco zeptat, nemá někdo zkušenosti jak vyvazovat rajčata ve skleníku.Jsem začátečník se skleníkem tak jsem se chtěl jenom zeptat.Nejraději bych byl kdyby to šlo nějak na provázky, ale nevím jak.Kdyby byl někdo tak hodný... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika