Příspěvky uživatele - 47.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Porek, 18.4.2014
Dobrý den, mam dotaz je ještě možno vysívat porek do sadbovačů pro přepěstování nebo už je pozdě??A je to možné zasít do skleníku??
Předpěstování zeleniny v dubnu, 17.4.2014
Dobrý den, co je ještě možné v dubnu touto dobou předpěstovávat???Jak do skleníku tak i na záhony děkuji :D
Kanadské borůvky, 31.3.2014
také moc děkuji :D
Kanadské borůvky, 31.3.2014
Děkuju moc :D
Kanadské borůvky, 30.3.2014
Dobrý den, mam dotaz je možné po 1 týdnu zasazení kanaské borůvky borůvku přesadit, jelikož mi nikdo v zahradnictví nic nikdo neřekl o pěstování, tak jsem zřejmě udělal chybu, zasadil jsem ji do běžné zeminy, je tedy borůvku možno vyrýt a nasypat do... celý příspěvek >
Orná půda?, 24.1.2014
Děkuji moc
Orná půda?, 23.1.2014
S ornicí není problém, můj švagr vlastní to pole, ale jen jsem nevěděl jestli stačí :D děkuji moc za odpověd 
Nejúrodnější paprika?, 23.1.2014
Dobrý den, mě se nejvíc osvědčila paprika z lidlu (kapije)minulý rok na sobě měla 17 plodů, opravdu nelžu, když najdu foto přiložím.
Orná půda?, 23.1.2014
Dobrý den, chtěl jsem se zeptal jestli na pěstování zeleniny stačí směs orné půdy a kompostu, jelikož mam v blízkosti pole, chtěl jsem si koupit zeminu, ale je velmi drahá okolo 800 kč za kubík.Je tedy možnost pěstovat zeleninu v ornici???
Hadovky, 11.6.2013
Ano rozhodně vyštípněte, okurka by zbytečně hnila, a dokonce by se mohla ukázat i plísen z mé skušenosti vytrhávám květy alespon 35 cm nad zemí, doufám,že vám to pomůže v rozhodování 
Založení bylinkového záhonku, truhlíku, 26.5.2013
Mohl by mi někdo poradit jak založit takový truhlík nebo záhonek, začínám s pěstováním a nechci někde udělat chybu... za vše budu mo rád děkujii
Rajčata do skleníku, 7.5.2013
Moc všem děkujuu  ...jen jsem měla obavy jestli není moc brzo mrazu se nebojím ještě jednou děkujiii :D
Rajčata do skleníku, 5.5.2013
Dobrý den chtěla jsem se zeptat není moc brzo na vysazování rajčat do nevytápěného skleníku? Budu vděčná za každou radu děkujii :D
Otužovaní rajčat a paprik, 9.4.2013
Podle mě je to dobrý nápad, ale ne na celý den jen tak na 3 hodky a dost... mohlo by se stát, že zmrznou... nebo když je tam chcete mít celý den tak přez ně dát bílou netkanou textilii
Kompostér, 1.4.2013
Všem moc děkuju za nápady... zřejmě použiju nápad pana Josef... děkuju
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika