Příspěvky uživatele - 113.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obsychanie listia jabloni, 27.4.2018
Dobre teea, odstrihnem na vhodny vyhonok a rez zatriem.
Obsychanie listia jabloni, 24.4.2018
Ale teraz už je na rez asi nevhodna doba však že?
Huby na kmeni marhule, 23.4.2018
Mohol by som hned vedla nej asi meter od nej zasadiť novu a po 2-3 rokoch keby uz vyraznejsie rastla by som staru marhulu zrezal?
Obsychanie listia jabloni, 23.4.2018
Vďaka za radu, dnes zajdem kupiť postrek.
Obsychanie listia jabloni, 22.4.2018
Čo sa s tým da teda robiť?
Obsychanie listia jabloni, 22.4.2018 Obsahuje fotku
Nazdar. V jeseni som vysadil jablon rubinola na podpniku MM106 urobil som aj výchovny rez teraz na jar. Púčiky pekne vyrašili ale na jednej vetvyčke lístie obsychá, respektíve ako by nejaky hmyz obkusal a nakladol čierne vajíčka neviem o čo ide, tak... celý příspěvek >
Huby na kmeni marhule, 21.4.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň, máme pomerné starý strom marhule cca vek je okolo 25-30rokov. Pred dvoma rokmí sa zacali na kmeni tvoriť nejaké huby. Neviem o čo ide, ale minulý rok sme mali celkom dosť marhúľ ale este než stihli dozrieť opadli, respektíve dozreli ale... celý příspěvek >
Priemer koruny stromov, 10.4.2018
Vďaka za skutočne poučne informacie.
Priemer koruny stromov, 7.4.2018
Dobrý deň, chcem sa informovať o šírke (priemere) koruny a výške stromov-jablone rubinola na podpníku MM106, nechcem kvôli tomu zakladať v kazdom vlákne tému tak sa opýtam rovno tu aj na: priemer koruny čačanskej lepotice na podpníku myrobalan,... celý příspěvek >
Pomoc pri reze hrušky Clappova a Boscova flaša, 1.4.2018
to boscovu chcem presunuť o čosi dalej. Má 4 roky má zmysel robiť vychovny rez? Ak ano, tak tu "vidlicu" na boscovej vystrihnuť a tak isto aj spodne dve konariky? ešte keď sa tak pozriete odborným očkom na fotku stromku tej boscovej flase, može sa... celý příspěvek >
Vychovny rez čačanskej lepotice na podpniku myrobalan, 31.3.2018
Ďakujem. Môžem teda spokojne odstrihnuť všetke tri vyhonky okolo štítka? Neuškodi to kmienku?
Pomoc pri reze hrušky Clappova a Boscova flaša, 31.3.2018
Čo teda navrhujete? Ja ju chcem presadit kvoli tomu ze mi to nesedi z ostatnými stromami v rade, a je blízko ku clappovej. Clappovu nemôžem dalej posunuť lebo by bola uz zase blízko ku dalsiemu stromku. Totiž to boscova je na konci záhrady no este sa... celý příspěvek >
Vychovny rez čačanskej lepotice na podpniku myrobalan, 31.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň. V jeseni som vysadil čačanskú lepoticu na podpníku myrobalan. Minule som ju ostrihal ale asi to nie je dobre. Mám prve poschodie nechať alebo odstraniť a založiť ho od toho druhého? Respektíve mám tam veľa výhonov?
Pomoc pri reze hrušky Clappova a Boscova flaša, 31.3.2018
Ja ju skúsim presadiť vykopem poriadnu jamu. Ale čo mám nasypať do jamy, ake hnojivo ku koreňom? PS. Písal som do vlakna třešne a višne. Vysadil som čerešnu burlat na podpníku vtačnica, a potrebujem poradiť. Tiež som napisal do vlákna slivone. V... celý příspěvek >
Pomoc pri reze hrušky Clappova a Boscova flaša, 31.3.2018
Tak dobre teda... ale zvažujem aj tak ju presadiť o niečo dalej, totiž to... nekorešponduje mi to s výsadenými ostatnými stromami. Ako postupovať pri presadení? Nakolko ma este len 4 roky korenovy systém by asi nemal byť nejak ešte rozrastený. Čo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika