Příspěvky uživatele - 113.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to?, 26.5.2018
Nazdar... tak co, nikto nevie čo by to mohlo byť?
Co je to?, 23.5.2018 Obsahuje fotku
Dobry den... vo dvore mame slivku je to naozaj velky strom o aku odrodu sa jedná to neviem. Strom má už okolo 40-50 rokov. Pred asi troma rokmi prestala rodiť respektíve iba velmi málo plodov. Preto sme tento rok urobili presvetlovaci omladzovací rez... celý příspěvek >
Slivky jojo - náhle vysychanie, 13.5.2018
Podnoz planujem myrobalan... teraz na jar som vysadil čačansku lepoticu na myrobalane ale čo ja viem nejako sa jej nechce rasť uvidíme ako sa rozbehne... predpokladam že všetky z tych menocaných su tolerantne voči šárke... pôdu mame skôr ilovitu sme... celý příspěvek >
Slivky jojo - náhle vysychanie, 13.5.2018
Hovoril som to susedovy ale unahlil sa. Dohodli sme sa ze polovicu vysadi on druhu polovicu sliviek ja... kupil ich pre to lebo uz nikde nebolo k dostaniu ine slivky... povedal som ze počkame do jesene no chcel ich mat uz teraz no ok... ake by ste... celý příspěvek >
Slivky jojo - náhle vysychanie, 12.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý... pred mesiacom sme so susedom vysadili na pomedzi naších záhrad malú slivkovu "alej" ale niečo sa začalo diať. 2 stromčeky už skoro na 100% vyschly a 2 su mierne v dezolatnom stave. Neviem o čo tu ide.
Bakterialna spála?, 12.5.2018
Tak na to vam neviem poradiť... sám som začinajuci v pestovani stromkov. Ale tak myslim si že by trebalo doplniť vlahu. Teraz som musel kvôli tomu vetru a teplotam zavlažovať este raz tolko lebo vietor vysúšal všetko.
Bakterialna spála?, 11.5.2018
Ivan Hlavatý - Vďaka za odborne rady... čo sa týka sucha tak je tu dosť sucho, ale pri každom novovysadenom stromčeku mam skyprený bezplevelny kruh tzv. mysu zalievam 2x tyzdenne kazdy strom podľa potreby.
Bakterialna spála?, 11.5.2018
Lipalok - nie som v danom odbore na to odbornik... ale nefúkal u vas vietor v kombinácií z vysokymi teplotami?
Bakterialna spála?, 9.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň... pred nejakými týždnami som tu písal o našej hruške boscova flaša ktora nechcela rásť. Ako som už uvádzal hruška ma 4 roky neviem na akom podpníku, veľa pozornosti som ovocným stromom vtedy nevenoval. Až teraz ma to začalo baviť a... celý příspěvek >
Tmavnoucí listy, 8.5.2018 Obsahuje fotku
Taktiež mam s niečim podobným problém ale na jabloni, objavilo sa to z dňa na deň. Je ale pravdou že fúka vietor už 4 dni v narazoch aj do 50km/h + 2 dni s teplotou kedy fukalo bolo 30stupnou. Tak či to nebude tým ale lístie hnedne mi na jabloni aj... celý příspěvek >
Dierkovitost listov na čerešni, 2.5.2018
Vdaka za reakcie... všimol som si ze nejaky chrobak ich okusoval... ten isty bol aj na marhuli... nasiel som ho aj na jabloni... no všimol som si na hruške clappova že zo spodu listov je taka akoby lepkava vrstva priesvitnej farby v nej su akoby take... celý příspěvek >
Dierkovitost listov na čerešni, 1.5.2018 Obsahuje fotku
Spozoroval som silnu dierkovitosť listov. Postriekal som ju proti dierkovitosti ale neviem čito postupuje alebo sa to rozširuje.
Pomoc pri reze hrušky Clappova a Boscova flaša, 1.5.2018 Obsahuje fotku
Dnes som urobil nove foto boscovky. Zastrihol som zo zvedavosti aj do starsieho dreva po zvaženi ze v jeseni asi pojde von a dam novu boscovku. No budem sa snazit ju este zachranit. Situacia z obsychanim sa akoby stabilizovala... Clappova je v... celý příspěvek >
Pomoc pri reze hrušky Clappova a Boscova flaša, 29.4.2018
Ano presadili sme ju este pred vyrašenim pučikov. Jedna novovyrašena konar už vyschla teraz by som povedal že to nejak stagnuje nedeje sa viac menej nič... zajtra pridam foto...
Pomoc pri reze hrušky Clappova a Boscova flaša, 27.4.2018 Obsahuje fotku
Na boscovke mi odchadzaju vetvycky a nove vyhonky... listie obsycha respwktive za neotvara a schne... vody ma dostatok Čo by to mohlo byť?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika