Příspěvky uživatele - 56.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Keříkové zelené fazolky, 14.1.2018
Zlte krickove struckove, su vacsinou najskorsie, najradsej ich mame ako privarok, omacka s koprom. Odrody: maxidor, fructidor, zlota saxa, neckargold, elektra, laurina. Zelene krickove struckove - najradsej do salatov, smotanova polievka... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 14.1.2018
Po precitani predch. Prispevku vaham, ci nejde o tie iste fazule. Tiez cele leto nic a koncom leta nasadzuju strucky. A tiez mi plodia menej nez becoky fialove a hnede. Chutovo su vsak super. Alen
Obří řecké fazole, 14.1.2018
Grecke nepestujem, ale davam do pozornosti (aj vzhladom na klimaticke podmienky pestovania) fazule polske. Su obrovske (ako becoky, niekt. Aj vacsie), biele, chutne, pestovatelne u nas. Velmi mi pripomonaju tie grecke. Ide o fasola piekny jas, fasola... celý příspěvek >
Hádanka, 12.1.2018
Skúsim: 1 Pinova 2 Braeburn 3 LIgol 4 Šampion PS: Páčia sa mi tieto hádanky. Ďakujem Alena
Co to je?, 22.10.2017
Ak niekto riesi, ci trava, kt. mu vyrastla je lipnica al. kuri noha a ze festuca rubra tvori viac nez 5 percent osiva ako bolo vpopise, tak otazka, co je to za plevel, pri obrazku travy, ktorej druh riesil sa neda chapat inak ako vtip. Kedze som vsak... celý příspěvek >
Co to je?, 22.10.2017
Niekto si robi srandu... a ak nie, tak mi zostava rozum stat. Hm, co tak mrknut ako rastie trava... postupne v case... vyvojove stadia,...rozrastanie, trsy.
Da sa zachranit tento orech, 22.10.2017
Vsetko, co ma potencial k rastu sa da zachranit, otazne skor je, ci to ma zmysel. Stromcek v takom veku a tak vazne poskodeny by som dostojne prenechala ohnu a zasadila novy. Len by zivoril. Okremtoho treba v pripade tohto druhu hniloby pocitat s... celý příspěvek >
Muchovnik, 31.5.2017
Dakujem.
Muchovnik, 30.5.2017
Ked tak pozeram na Vase nadherne plodiace muchovniky, neda mi nezamysliet sa nad mojim... uz druhy rok zakvitol, a ani jedna bobulka. Je muchovnik cudzoopelivy? Na internete som nasla aj samo aj cudzoopelivy. Ako to teda je? Nechyba tomu mojmu... celý příspěvek >
Proč pupeny neraší, 5.5.2017
Tiež som nad tými podmienkami uvažovala, myslim, že tie pupene, čo prežili boli v polohe, v ktorej boli chránené. To usudzujem z toho, že pupene pod hranicou snehovej pokrývky sú v pohode. Tento môj predpoklad však neviem overiť, medzitým sa... celý příspěvek >
Proč pupeny neraší, 4.5.2017
Zabudla som napísať: u nás bolo minimum -27 niekoľko dní po sebe, takže mráz zrejme zohral svoju rolu. Vidno to aj na tom, že amerikány sa tvária, že žiaden mráz nebol Prekvapilo ma však to, že pri reze vyzeralo všetko živé, prúty plakali, ale... celý příspěvek >
Mráz, 17.4.2017
Tak dnes u nas -4, predpoved bola 0. Rychlost spadu teplot vecer a jasna obloha tomu napovedali, tak sme si boli s muzom o 3.00 zalozit ohnik. Vyzera to vsak tak, ze asi ani zadymovanie nepomohlo, bolo to velmi prudke a silny mraz. Belelo mi to pred... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 29.3.2017
Vysádzala som väčší počet stromov a krov na jeseň 2015. Všetky boli zaslané poštou. Najlepšie sadenice (koreňová sústava, zabalenie, a hlavne ujatie)  prišli z Čaklova, potom Limbach a Klčov. Najhoršie z najnižším percentom ujatia z Kohaplantu.... celý příspěvek >
Tresen Debora, 27.3.2017
Třešeň ptačí Debora skúsenosti žiadne
Co Vaše réva 2016, 25.2.2016
Polovica hláv tj asi 30 plače už týžddeň. Ostrihané 3 týždne dozadu. Miesto rôzne - voľný priestor, záhrada, pri stene - bez rozdielu. Poloha 380mnm Banská Bystrica. Vnímam to tak, že všetko bude skôr, predvčerom som videla žabu na ceste a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika