Příspěvky uživatele - 56.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez révy vinné na hlavu, 7.2.2018
takže ku kosom, špačkom, hmyzákom a psom pribudnú ako konzumenti myši ďakujem za vyjasnenie a doplnenie argumentov.  nemyslím, že tráva je problém len konkurenciou pre vodu. Na konci leta (unás od polovice srpna-augusta) je výrazná... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 7.2.2018
prepáčte pán vladimír, na sáčku č. 5 je napísané "môj presev" ide o biele tyčkové fazule neznámeho pôvodu (pravdepodobne PL), ktoré sa mi darí u mna pestovať. Alena
Haganta - jarni strih, 1.2.2018
Mna by este zaujimalo, ako hlboko siaha to plastove alebo ake ohranicenie -zelene. Ak ide o plytsie koreniacu podnoz, aj toto moze byt pricinou malych prirastkov.
Staré jabloně - zničená kůra, o co jde?, 25.1.2018
A este: poskodene konare odstranovat žehom. Nestiepkovat a neroznasat tym ochorenie. A.
Staré jabloně - zničená kůra, o co jde?, 24.1.2018
Urcite osetrit, odstranit. Nam sa toto objavilo cca 10 rokov dozadu, naraz v celom sade a o rok na to bola na vsetkych stromoch tzv rakovina. V tom case sme sa"starali" o stromy bezzasahovo a tak to aj vyzeralo. V sucasnosti vsetky taketo casti... celý příspěvek >
Rajčata 2018 - semena, 22.1.2018
Nevediem si presnú evidenciu. Myslím však, že boli bramborové. Listom, chuťou, a skorosťou by som povedala nejaký potomok Stupice. Celá rastlina však bola nižšia, kompaktnejšia, zhutnená stonka, ako dwarf. Stupice je štíhlejšia, vyššia, vzdušnejšia... celý příspěvek >
Rajčata 2018 - semena, 22.1.2018
Pestovanie Betalux mám vyskúšané pred dvoma rokmi. Potvrdzujem veľmi skoré dozrievanie, rast (aj kvety a plody) ked ostatné paradajky tzv. trčali od chladu. To bolo prvý krát, čo som mala paradajky koncom mája na voľnom záhone (chránené miesto a rok... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 19.1.2018
Pane Vladimíre, Vy sa ani náhodou nemôtete nudiť. Zábavu si vymyslíte. Páči sa mi tento prístup. Súhlas, že v starých knihách a postupoch sú niekedy veľmi zaujímavé nápady. Neviem čím to je a nechce sa mi to teraz hľadať, ale fazule sa mi... celý příspěvek >
Keříkové zelené fazolky, 18.1.2018
Dakujem. Je to to, čo som robila, len možno viac pozornosti a trpezlivosti by to chcelo. Vtedy som ešte nemala "zelené ruky" (ako hovorí moja mama). Skúsim na jar, či by to už išlo.
Keříkové zelené fazolky, 18.1.2018
Prosimm, Ako predpestovavate repu a cerv. Repu? Mate na to nejaky grif, al. Len v sadbovacoch (co si jedine viem predstavit)?Volny rozsev, resp. Dosadzanie volnych miest a presadzanie hustej vysadby sa mi nedari. Rastliny maju taky sok, ze potom dlho... celý příspěvek >
Keříkové zelené fazolky, 17.1.2018
Fazulky nepredpestovávam, raz som skúšala a naozaj sú háklivé na presádzanie. Dôvod tazateľky však chápem. Pán Walter zabudli ste ešte na jeden dôvod predpestovávania: nemám ešte voľnú pestovateľskú plochu, ale potrebný čas na pestovanie už beží.... celý příspěvek >
Keříkové zelené fazolky, 17.1.2018
Zvyknem siat v tomto obdobi, asi tak do polky, konca jula (cervence). Oficialne sa pise do konca juna. Vacsinou sa mi zadari a zda sa mi, ze uroda je este lepsia, hlavne zdravsia, nez ta na jar siata. Rizikovejsie je vsak klicenie -aby nevyschli.... celý příspěvek >
Zrytí záhonku v zimě, 15.1.2018
A ešte som včera pokusne zasadila bôb, vysiala cibulu na sucho, sečku, celoročný šalát, pór a čierny koreň. Ak to vyjde fajn, ak nie, dosejem. Väčšinou sú tieto experimenty úspešné. A.
Zrytí záhonku v zimě, 15.1.2018
Tiež som rylovala tam, kde nevyšlo na jeseň. Pôda v pohode, práca tiež. Plus som si okopala skorý šalát a cibuľku, v ktorých sa veľmi rozťahoval žabinec. A začala som orezávať stromy. Dnes ale sranda skončila, v noci bolo -9. Mimo témy, ale k... celý příspěvek >
Keříkové zelené fazolky, 14.1.2018
Som rada, ze Vam to bude uzitocne, pisala som to pre Vas Vladimir. Registrovala som otazku uz na jesen. Odrody som uvadzala tie, co mam doma. Priznavam, ze mam dobre skusenosti s polskymi fazulami a bobmi. Maju aj sirsi vyber. Myslim si vsak, ze v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika