Příspěvky uživatele - 232.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klívíe - ostříhání listů, 26.11.2018
Uškodit ne, ale nevypadalo by to hezky. Ustříhl bych u báze.
Co to je za trvalku?, 27.8.2018 Obsahuje fotku
Prosím, poraďte. Rostlina byla koupena v hobby marketu v jednom květináčku společně s bílou Echinaceou, po rozdělení se krásně rozrostla, ale zatím nekvetla.
Poznávačka rostliny, 16.4.2018 Obsahuje fotku
Znáte někdo?
Vanda, 19.3.2018
Pravidelně ji vídám v Hornbachu. Ale neodvažuji se koupit, myslím, že by se jí v paneláku nelíbilo. A ta cena od toho "co kdyby" dost odrazuje. JP
Chamaedorea elegans - množení kořenovými řízky?, 4.3.2018
Podle mě se v domácích podmínkách dá množit jedině rozdělením celého trsu rostliny, pokud je tam víc hlavních výhonů...
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 14.1.2018
Evo, máte je nádherné. Chci se zeptat, v jakých podmínkách je pěstujete. Já mám jeden exemplář Paphiopedilum, první rok kvetl jeden stvol, další dva stvoly, loni nic a letos zase jenom jeden. Ty 10leté jste někdy přesazovala? Co v zimě, máte je v... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 14.1.2018
Řekl bych, že Ctenanthe.
S.O.S. pro palmy, 11.1.2018
Tak tomu bych nedával žádnou naději, rozhodně ne bez chemie. Vyhodit...
Pryšec trojboký - měkne - lze mu vrátit život?, 11.1.2018
To je jasné, v tmavějším koutě se vytáhnul a změnilo se mu těžiště, proto přepadává. Jediné řešení je seříznout - začal bych tím, že bych odřezal všechny ty měkké části, pak bych viděl, jestli je potřeba "přitvrdit". Řezu se nebojte, obroste, i když... celý příspěvek >
Afr. fialka - jak to dělají?, 12.12.2017
Ano, přesně tak. Ale aby měl pokus naději na úspěch, na té květní stopce by mělo být pár "palístků" - maličkých zelených lístků, které se na silných květních stvolech objevují. To kvůli chlorofylu.
Poznávačka trvalky, 24.5.2017
Máte pravdu, Lído. Bude to R. linearifolia, původně jsem myslel, že to je nějaký jinobarevný kultivar R. rosea.
Neznámá, 24.5.2017
Rozchodník. ;)
Poznávačka trvalky, 23.5.2017
Pane Josefe, opět jste nezklamal, díky. Rochodnice růžová (rhodiola rosea): - lidový název zlatý kořen, - pochází ze Sibiře, - hlízovitý oddenek intenzivně voní po růžích - odtud název, - léčivé účinky srovnávané s ženšenem -... celý příspěvek >
Poznávačka trvalky, 22.5.2017 Obsahuje fotku
Znáte někdo tuto trvalku? Babička ji má na zahradě. Právě kvete (Žďár n. S. - 630 m. n. m.). Je vysoká 30-40 cm max.
Kvetení, 19.5.2017 Obsahuje fotku
A ještě taková zvláštnost - kvetoucí Episcia.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika