Příspěvky uživatele - 17.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jarní střih broskvoni, 11.4.2018
U revy, broskvoni a nekterych dalsich peckovin se cipek (2-4cm) casto dela a nikomu to nevadi. Mozna je to i lepsi. Odstrani se pri rezu napr v nasledujicim roce i se starym letorostem. U jadrovin se to nedela.
Stříhání stromů, 11.4.2018
Okamzite silne zastrihnout, jinak neprezije. Melo to byt pred vyrasenim. Ponechte jen 2 pupeny na 3-4 kosternich vetvich. Pripadne dalsi pupeny na kminku vylamat. Koreny zatim nedokazi uzivit puvodni stromek.
Přezimování paprik?, 10.4.2018
Taky se mi to nepovedlo.
Spartan, 5.4.2018
Jsou to ma oblibena jablka na Vysocine. Mam dva velke stromy. Maji sklon ke stridave plodnosti a plody se museji do unora spotrebovat. Jinak OK.
Co zasadit pod břízy?, 3.4.2018
Krome rostlin, bych se pokusil i o kremenace. Zalevane podhoubi dokaze divy. Jen sehnat sadbu. Kdysi jsem mel jednu borovici a 30 hribu kazdy rok.
Rajčata 2018, 29.3.2018
Pri soucasnych svetelnych podminkach je asi nejlepsi byt. Pri teplotach pod 12st. mi rajcata prakticky nerostla.
Rajčata 2018, 27.3.2018
Velkoplosne pareniste zamezi ochlazeni zeminy i kolem PET lahvi zbytkovym proudenim vzduchu. Mozna pomuze i zapustene pareniste hloubeji nez teren. Akumulovane teplo se pak siri z vice stran. Pomohla by i akumulacni stena nebo dum. V kazdem pripade... celý příspěvek >
Roubování - vhodný termín?, 26.3.2018
Je mozno pokud mate dobry roub.
Rajčata 2018, 23.3.2018
Obdivuji vase usili. Taky jsem chtel uz nekolik rostlin vysadit. Jenze i pres prijatelne teploty nemohu v tom hlubokem snehu sve pareniste najit. Bez lopaty ani nevyjizdim z domu.
Mlaďounká broskev - řez, 23.3.2018
Pan IH to napsal spravne. Pokud to neni povysadbovy rez, kosterni vetve mladych broskvoni se nekrati. Presto na nich naroste rovnomerny obrost. Je to jinak nez u ostatnich drevin.
Jarní střih broskvoni, 12.3.2018
Pokud nesezenete experta ve svem okoli, podivejte se na internetu na videa "peach tree pruning". Jsou tam zachyceny rezy i velmi prerostlych stromku. A je to hned jasne. Budete prekvapena kolik se toho musi odrezat. Do obrazku bych si to v tomto... celý příspěvek >
Jarní střih broskvoni, 12.3.2018
Tak zle to zas nebude. Cast vyhonu se muze ponechat na plozeni. Ale musite se rozhodnout jaky tvar z toho chcete vystrihat. Kotel nebo vreteno. Zatim je to jen beztvara hmota.
Ovocná stěna pana Kotyšana z Receptáře, 9.3.2018
Pane Hlavaty, pokud nemate druhou (studenou) zahradu, bude ten seznam nevhodnych odrud shodny s vasimi nejlepsimi odrudami (u me na Trebicsku napr. Golden).
Množení Meruzalky, 15.2.2018
Podle me jsou koreny slabe nebo zadne. Mi se na takove podnoze nic nechytilo. Experimentalne jich muzete par zkusit, ale po dobrem zakoreneni je to nesrovnatelne lepsi. Odstrante nadbytecne pupeny a pockejte do srpna.
Je to úplný konec?, 14.2.2018
Rosic HECHT dofoukne do 8 m, ale mokra mlha po 5 m konci. Muzete spolehat jen na systemovy ucinek Horizonu. Ale doporucuji v kvetu strom snizit. Nebo i v prubehu 3 let. Mam s tim dobre zkusenosti. Riziko neni pri rozumnem zmlazovani az tak velike.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika