Příspěvky uživatele - 92.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování na kořen, 23.11.2017
Praktický důvod? Minulou zimu jsem pěkně stratifikoval, vysel a staral se rok o semenáčky... a teď na podzim mi ty krásné metrové stromečky sezřali hryzci a po přesazení zbytek srny :-(Podnože v malém nikde sehnat nejdou, tak se snažím dohnat roční... celý příspěvek >
Rouby vs. sníh / mráz, 19.4.2017
Kurnik dík za naději, snad to ty pučící lístečky na roubech vydrží. Dělal jsem si "zásobárnu" roubů a mám na stromě aktuálně naroubováno 13 odrůd tak doufám, že je nebudu muset příští rok pracně shánět a uchovávat znova. ROUBŮM ZDAR A SNĚHU... celý příspěvek >
Rouby vs. sníh / mráz, 19.4.2017
No tak mám s tím lepší zkušenosti, že když má roub dostatek vlhkosti prodlužuje se tím jeho životaschopnost a možnost ujmutí. Nebo alespoň tak si to myslím. Roubuji teprve 3. rokem tak nevím. Pokusně jsem zkoušel roubovat i v lednu a roubu to... celý příspěvek >
Rouby vs. sníh / mráz, 19.4.2017
Dobrý den, prosím o radu. Celou zimu jsem v ledničce opatroval rouby, před cca měsícem jsem narouboval a pozorval jak se hezky budí... a teď toto. Z jednouho sáčku kryjícího roub jsem nyní otřepal sníh a už vidím ty žloutnoucí lístky. Ani nemám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika