Příspěvky uživatele - 155.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Farely - Farbaly - Farhial, 23.8.2017
Hrušky – mladé stromky: Boskova lahvice, Santa Maria, Margarita, Clappova červená, Nojabrzskaja/xenia, Lucasova, Konference, Solanka, Armida, Karina, General Leclerc, Packham‘s Triumph, Hardyho, Hosui, Chojuro. Jabloně – mladé stromky: Letní... celý příspěvek >
Farely - Farbaly - Farhial, 22.8.2017
Děkuji za pochvalu, i když si ji nezasloužím. Teprve se to sadařství po troškách učím. PS: Můžete mi poradit, jak dostanu do příspěvku obrázek nastojato? Vždy mi lehne.
Farely - Farbaly - Farhial, 21.8.2017 Obsahuje fotku
FARHIAL Tříletý stromek středního vzrůstu. Letos poprvé bude mít plody, ale již teď je zřejmé, že z trojice bude zrát nejpozději. Stále je naprosto zelený, Projevila se na něm mírná strupovitost.
Farely - Farbaly - Farhial, 21.8.2017 Obsahuje fotku
FARBALY Tříletý stromek velmi bujného růstu, doslova obsypán plody. I loni měl velké množství plodů, které však během dovolené poslední týden v srpnu zmizely. Letos se na něm projevila strupovitost. Teprve se začíná vybarvovat, ale již nyní... celý příspěvek >
Farely - Farbaly - Farhial, 21.8.2017 Obsahuje fotku
Na požádání zakládám toto vlákno o pozdních meruňkách. FARELY Tříletý stromek měl poměrně hodně plodů. Plody jsou velikostně vyrovnané (hmotnost 45g) sytě oranžové barvy, červené líčko pokrývá 40 až 60% plodu. Velmi lákavé i z dálky... celý příspěvek >
Harlayne, 18.8.2017
Láká mne TARDIBELLE, jen vědět, kde ji sehnat. Dva dny prolézám internet a pořád nic. Na nákup v zahraničí (mimo Slovensko) si netroufám.
Harlayne, 16.8.2017
Děkuji za zjištění podnože. čekala jsem něco jiného, protože rostou mnohem bujněji než např. vedle stahnující Radka nebo Veselka. Děkuji za typ na pozdní broskev. Zatím jsem vsadila spíše na broskve skoré. Springtime mne nadchla. Ale toto vlákno... celý příspěvek >
Harlayne, 16.8.2017
Před čtyřmi lety jsem objevila toto forum a zjistila, že jablka nemusí být jen malá a kyselá. Švestky mrňavé a meruňky plné vlákniny. Že nezrají jen v jednom specifickém termínu. Začala jsem bláznivě vysazovat jednu zahradu za druhou. Žel, ono to... celý příspěvek >
Harlayne, 16.8.2017
S pozdními broskvemi příliš neokouzlím. Momentálně sklízím RH a Flamingo. Čeká mne ještě Inka, Baby gold, Chreshaven. Zbytek pomrzl v květu nebo uschnul komplet - nebývalé sucho si vybralo velkou daň. Ale na druhou stranu mám místo na novou... celý příspěvek >
Harlayne, 16.8.2017
Děkuji za podporu. V Droždíně vedou meruňku stále pod názvem Farely. Štítek už myslím nenajdu.
Harlayne, 15.8.2017 Obsahuje fotku
Asi budete mít pravdu. Přikládám fotky některých pozdních meruněk k 14.8.2017. Všechny jsou z Droždína (na neznámé podnoži) Farely je už delší dobu krásně vybarvený, ale tvrdý jako kámen. Farbaly se teprve začíná barvit. Je opět pod záplavou... celý příspěvek >
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 7.9.2016
Farbaly mi dozrála a opadala v polovině srpna, když jsem byla na dovolené. Jediný plod Farhial snědly děti na konci srpna, předpokládám, že byl již zralý. Snad je ochutnám příště.
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 10.5.2016
Bude první - loni jsem plody otrhala. Letos jich bude celkem dost, tedy pokud už nebude žádná katastrofa.
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 10.5.2016
Bhart je zatím bez problémů. Ale ani jiná meruňka poblíž doposud moníliový úžeh nezaznamenala. Takže spíše štěstí, než odolnost.  V jiné lokalitě už jsem takové štěstí neměla i velmi staré meruňky, kde jsem úžeh nikdy nepozorovala, mají letos... celý příspěvek >
Průzkum zmrzlých meruňkových květů, 10.5.2016
Letos mi plody zůstaly jen na odrůdách Farbaly a Farely. Bhart má jen jeden plod. Přikrytí netkanou textilií nepřineslo žádný efekt. Jen se ulámaly slabé větvičky.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika