Příspěvky uživatele - 199.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomozte s výběrem Křovinořez Dolmar MS-24 U nebo Stihl FS 55, 23.5.2017
Dobrý den, Dolmar má festovnější úhlový převod. A není čtyřtakt, ne všemu se dá na Heuréce věřit. A co o něco silnější mašinu,,,,,
Honda GSV 190 - nízké otáčky, 23.5.2017
Ano, jak se cítí technicky zdatný. Šroubky jsou na mechanice, na karburátoru se seřizuje volnoběh motoru a bohatost směsi. Pěkný den.
Honda GSV 190 - nízké otáčky, 22.5.2017
Peťo snaha byla. Ty peníze za otáčkoměr dej servisu a máš pokoj.
Dolmar 420 horuca lista, 21.5.2017
Nech si svoje rozumy. Ty urážíš Dolmar svými narážkami iné pily to nerobia. Já řežu a furt po 10 řezech chytám lištu, kdyby náhodou měla teplotu. Tak se řeže normálně, jednu ruku mám bez rukavice. Chytej si lištu třeba po 2 řezech.
Dolmar 420 horuca lista, 21.5.2017
10 řezů v jasanu a chyť si lištu. Pálí lišta po tvrdém dřevu každá. Na slovensku hovoria, čo ťa nepáli nehas. Čemu nerozumíš si doplň.
Dolmar 420 horuca lista, 21.5.2017
Servis zjistí zbytky nějakého sajrajtu a kdyby bylo v háji čerpadlo, tak reklamaci neuznají. Proto bych teda já vypláchl nádrž na olej a až potom se s tím chlubil v servisu
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika