Příspěvky uživatele - 199.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda Vs. Briggs, 24.6.2017
Ve firmě máme Brigsy i Hondy. Dělá se s nima několik hodin v kuse. Jedou, o tom žádná. Ale spotřeba a cítit je Brigsy na sto honů. Spotřeba = emise.
Honda Vs. Briggs, 24.6.2017
Až budou motory SV Brigs Straton přežitek, a nebudou se vyrábět, tak jo. Honda má OHC a OHV ventilové rozvody u sekaček a jinde emise mají tyto motory mizivé proti SV.
Kde koupit řetízek k HQ340?, 12.6.2017
Stando fon vysvětlete mi, ke všemu se vyjadřujete a takovou triviální věc nezvládáte???
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 10.6.2017
Pro ú.ředníky a pana min.istra je novinka chytání vody do nádob. Lidé na vesnicích, zahrádkáři o této novince vědí stovky let. Bez dotací mají různé sudy, kostky, nádoby a zalévají nejlepší vodou, vlažnou dešťovkou. Do domu mají dávno vymyšlené... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku křovinořezu, 7.6.2017
Spojka křovinořezu se neseřizuje. Je buď dobrá, nebo opotřebovaná. Snížením otáček sepnutï spojky budete zatěžovat motor, který bude v záběru pod přípustnými minimálními otáčkami pro zatížení. Důsledkem bude nadměrné opotřebení motoru.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 4.6.2017
Bunny co tu píšete, vždyť se Vám nelíbí klimatizovaný značkový servis, nelíbí se Vám že si chválíme značky. Proč nejdete do servisu, když máte problém se startováním? Jak jste poznal, že ten, který seče hektary s čínou ji neprodává?
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 4.6.2017
Nemáte žádnou čínu a na značky se nanášíte. Takové ty klimatizované odchody jsou Vaše Bunny a nejen tyhle nanášky. Nejste fér kážete vodu a pijete víno a ani žádnou radu jsem od Vás nestihl přečíst. Kupte si čínu a budete překvapen, pokud skutečně... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 4.6.2017
Bunny odpovídal jsem pánovi, že prý vytáčím. Z toho, co jsem stačil přečíst, zde vytáčí jiní. A nemůže být obchodní zástupce spokojený uživatel, vždyť fóra jsou plné reeklam na všechno. Rozum do hrsti a potom jít nakupovat. Já jsem se nechal... celý příspěvek >
Ako zvýšim otáčky a výkon motora kosačky VARI MP1 554s HONDA GCV 190 WSVQ, 4.6.2017
Nechte si zkontrolovat sekačku v servisu. Máte ostrý nůž? Vyzkoušejte motor bez vzduchového filtru na místě, zda se nezmění otáčky motoru. Používáte správně variátor? V hustě trávě pomaleji v řídké rychleji, sekat za sucha, jinak se tráva lepí a... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 4.6.2017
Pánové, já nevytáčím, na rozdíl od pána s čínou na hektarech, Bunnyho a dalších. Mám křovinořez s japonským motorem. Značku psát nebudu, máte internet, tak si najděte, kdo co vyrábí. Hned by se ze mne stal prodejce, že Bunny. Porovnávám čínu, kterou... celý příspěvek >
Strielanie do výfuku motor Briggs, 2.6.2017
To ano, pokud jdou seřídit a pokud jde seřídit směs. Mám Briggse SV a na tom neseřídíte nic. Od nového trošku jakoby střílí, spíš jakoby nepatrné výpadky chodu. Prý to tak má být. Na Hondě stačilo seřídit karbec, směs byla chudá a střílel do výfuku... celý příspěvek >
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 1.6.2017
A já si říkal, že Chuck je pohádka pro děcka. A ono je to ze života.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 31.5.2017
Dosavadní zkušenost mám, že dražší je lepší. Moje čína hektar neposekala ani půl hektaru. Jak jsem se staral, podle manuálu. Vysypaný úhlový převod byl namazaný, ztráta komprese prý moje vina nebyla. A když jsem řekl, na kolik metrů jsem čínu koupil,... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 31.5.2017
Netrapte se s tím. Víte, že se Hechtem dá pokosit fotbalové hřiště. Mám jedno zdraví a vím, jak s čínou brněly prsty po 10 ti minutách práce. V rukavicích nerad pracuji a o to víc v horku. Zápach z motoru nechci čichat celou dobu sečení a nemám čas a... celý příspěvek >
Pomozte s výběrem Křovinořez Dolmar MS-24 U nebo Stihl FS 55, 23.5.2017
Když je to tak, podívejte se na Dolmar MS 245.4U. Mám jeho silnějšího brášku a jiný křoviňák nechci. Synovi bych koupil mašinu, která nesmrdí, je tichá a bude dolívat čistý benzín.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika