Příspěvky uživatele - 39.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví Spomyšl, 5.4.2017
M9 bych vyhodil, potřebuji odolnější MM106. Pěstuji na okraji Brna, kde je sucho a mizerná půda. často si kupuji na internetu stromek právě kvůli podnoži, protože potřebuji odolnější podnože, které se v normálních obchodech moc... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 5.4.2017
Spomyšl má pěkné internetové stránky, dokonce mají udanou i podnož. Třeba Na Zázvorce se s podnoží neobtěžují.
Odolná pološvestka Tophit, 30.10.2016
A to jsem si chtěl ten německý odpad koupit, teda Tophit aTopend. Děkuji za osvětu
Jarne mraziky 2016, 28.4.2016
To je krása
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
Zase V Čechách oblačnost, u nás na Moravě jasno a tedy očekávám jasný mráz.
Jarne mraziky 2016, 18.4.2016
Jak jsem napsal, polde wetteronline to vypadá, zima příjde o víkendu a vrcholit má v pondělí. Zatím se nic nemění. Tak alespoň uvidíme, čí předpověď vyjde.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 17.4.2016
Tak to jsem se přepočítal.  Očekával jsem, že Bergeron bude kvést před třešněmi a ty třešně nebudou zavazet. Mám totiž 3 meruně, za nima 2 třešně a za nima od včerejška zasazeného Bergeronka.
Rozkvétání slivoní, 17.4.2016
Mám švestku vedle třešně, obě jsou to bílé krásky. Ale na třešni mám potom úrodu a na švestce nic.
Nejranější odrůdy meruněk, 3.4.2016
Meruňka Radka nebo Tsunami??? Zítra objednávám 2 meruňky a bojuji mezi Tsunami a Radkou? Není možné objednat každou zvlášt, protože v obchodech co mají Radku zase nemají Tsunami a musí se utratit určitý limit, takže se musím... celý příspěvek >
Golden Delicious, 31.3.2016
Jaký Golden, v hypermarketu jsem viděl jablka Golden z ČR (16) Kč a vedle z Itálie (30Kč). Ten z itálie je 2x větší. Kde se dá sehnat stromek toho Goldenu z itálie? Má ho Starkl? Jak je možné, že mezi českým a italským Goldenem je takový... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika