Příspěvky uživatele - 39.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka Tsunami, 5.6.2018
Já jsem si pořídil Tsunami na 3x St.julien a 2x Myrobalan. A 2x Tsunami na St. Julienu již odešla, jedna ještě zbyla.. Na Myrobalánu se jim daří dokonale.
Nejranější odrůdy meruněk, 29.5.2018
Já zatím jenom sleduji Vaše fotky, čekám až to vyroste. Z ranných mám Tsunami (St. Julien) 2. rok, 2x Tsunami (Myrobalan) 1. rok, 2x Radka (ZR) 2.rok, Leskora (Myrobalán) 1.rok Z pozdních mám Bergeron, 2x Farbaly a 2x Farhial (vše... celý příspěvek >
Prosím o určení květiny, 29.5.2018
Děkuji za rychlou odpověď. Včera jsem dlouho brouzdala na netu a nic jsem nevykoukala... Lenka
Prosím o určení květiny, 29.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, od kamarádky jsem dostala tuto trvalku. Je asi 20-25 cm vysoká, květ je malinký asi 1 cm. Připomíná mi to nějaký druh karafiátu. Prosím o pomoc, jak se tato květinka jmenuje. Děkuji moc. Lenka
Co je to za brouka? Létací mravenec?, 24.5.2018
Děkuji moc za odpověď, zase jsem o něco chytřejší... Lenka
Co je to za brouka? Létací mravenec?, 24.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, kolem domu nám létá okřídlený hmyz. Vypadá jako mravenec s křídly, ale má dlouhý ocásek. Foto přikládám. Děkuji. Lenka
Jabloň Ametyst střídavá plodnost, 7.5.2018
Je možné si koupit dva Ametysty a vypěstovat je tak, aby alternovaly střídavě (každý rok jeden)???
Vaše skúsenosti - orech Lake alebo Mars, 5.11.2017
V roce 2014 výsadba a o rok později již 10 ořechů??? Já jsem vysadil před 3 roky Lake, loni krásně rostl a letos odešel vršek stromu, tak snad se příští rok probere. Loni jsem zasázel i Mars, ale ten také odešel. Takže zkusím zasadit... celý příspěvek >
Vilín - spálené listy od slunce?, 27.6.2017
Opravuji - spálené...
Vilín - spálené listy od slunce?, 27.6.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Dle přiloženého fota - jsou listy vilínu sálené od sluníčka? A mám je ponechat nebo odstranit? Děkuji.  Lenka
Mráz, 21.4.2017
Brno, opět v.... Nyní -2.
Mráz, 19.4.2017
Pěkné obrázky, únor bílý, pole sílí.
Mráz, 17.4.2017
Na jihu Brna dnes mrzlo, díval jsem se na in-pocasi.cz a mzlo i v Holasicích pod Brnem, 196 mnm, tedy i pod 200 mnm. A přitom jsou hlášeny mrazy až od čtvrtka a ne hned v pondělí. Takže já letošní úrodu odepisuju.
Rozkvétání 2017 M+B, 6.4.2017
Pěkné, zdravím do Bulharska.
Rozkvétání 2017 M+B, 6.4.2017
Vážení přátelé bohaté úrody, nasouvá se oblačnost, mrznout nebude. Tak zatím je hlášený mráz v Brně na 15.. Takže po 15. vysadím ven rajčata, která se mně v bytě nepříjemně rozrůstají a s manželkou se přeme, zda je mám vyhodit. Nakonec... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika