Příspěvky uživatele - 116.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 23.3.2016
Původní kořenový bal trochu rozrušit, aby šel do nového kelímku položit na bok a stonek namotat do spirály /jak už bylo přede mnou zmíněno/ a zasypat aby koukala jen špička rajčete. Je to podstatně lepší varianta než při vysazování zápasit s příliš... celý příspěvek >
Zahradní traktor - srovnání krtinců?, 23.3.2016
Z trubky o průměru asi 30cm, síly stěny od 5mm se nařežou válce o hmotnosti 2kg. Ty se pospojují řetězy do obdelníku. Šířku obdelníku "drží" vepředu trubka.
Zase ta lipnice, 20.3.2016
Tak už nám to zase začíná, lipnice roční má už krásné laty... Brno
Založení trávníku na betonu, 17.3.2016
1. Odstranit zeminu 2.Umýt beton jímky vapkou. 3.Vybudování odtokových otvorů v obvodové atice. Odtokové otvory je potřeba budovat s regulovatelným odtokem. V zimě, v části jara a části podzimu nechat odtékat vše, v létě využívat drenážní... celý příspěvek >
Kátrování hlíny na zahradě, 17.3.2016
Dovnitř bubnu míchačky se strčí to prkýnko a přes něj je to přitaženo.
Vertikutator florabest, 14.3.2016
Tak jsem dnes taky měnil ložisko, na podzim při čištění jsem si všimnul, že při otáčení hřídelí s noži ložisko spřípe, jako by v něm byl písek. Protože je ložisko uložené v subtilním hliníkovém odlitku a nechtělo se mu dvakrát ven, chtěl jsem... celý příspěvek >
Vertikutator florabest, 14.3.2016
3-5 mm je moc, jak obecně na vertikutaci tak zcela určitě na tento stroj. 
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest. Jan Ámos Komenský Nejdříve by nebylo od věci, ten pozemek trochu zkulturnit. Pokud není dostatečně rovný, tak srovnat aby nic nepřekážlo sečení trávy. Séct se to bude desítky let několikrát ročně.... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 29.11.2015
Polystyren je proti odfouknutí zatížený. Mým záměrem je to, abych česnek sázel pozdě bez toho, abych sledoval předpovědi počasí a byl odkázán na relativně malé časové "okno", kdy je sázet nejvhodnější (těsně před zámrazm). Počkám až zamrzne a do... celý příspěvek >
Proč se přikrývat česnek výhody / nevýhody, 29.11.2015
Česneku mráz nevadí a přikrytí by mohlo napomoci houbovým chorobám napadajícím česnek a snížit výnos nebo výsadbu zcela zničit. z k-cesnek.cz - Česnek v otázkách - Sázení česneku - Jakým způsobem se má naložit s česnekem, který do zimy začal... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 29.11.2015
Zakrytý záhon nezamrzne, proto je na něm polystyren. Sázet budu už zmrzne všechno ostatní a já nebudu muset chodit v blátě, které je teď.
Žluté skvrny v trávníku, 3.7.2015
Pokud pes/fena dodržuje pitný režim (pije hodně vody) trávu nevypaluje, ale má moč v zásadě neagresivní a hnojí. Potom místo vypálenných míst jsou trávníku tmavé fleky bujně rostoucí trávy. Některý pes pije málo - vypaluje, jiný hodně - hnojí. Osobní... celý příspěvek >
Obnova zničeného trávníku, 31.5.2015
Po vertikutaci se trávník několik týdnů ze zásahu zotavuje a roste docela pomalu. V této době je lepší ho jen zalévat a pohnojit tak až po 3 týdnech. 
Travní rohož Rosteto, 6.5.2015
-podívejte se v rohu do rohože, je ze dvou vrstev, jdou lehce rozdelit -pokud vám nějaká nepoužitá rohož zbyla, vyjměte nějaká semena a udělejte zkoušku klíčivosti -s travní rohoží jsem trávník zakládal, a její výhody jsou v té počáteční... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika