Příspěvky uživatele - 116.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak nadrtit listí a slabé větvičky?, 21.7.2016
Nebylo by nakonec jednodušší trochu zpomalit, netrápit se drcením a kompostovat 3 roky?. Já vím, ony ty nadrcené a nezkomostované kousky větviček drží v zemi po aplikaci kompostu vlhkost a vylehčují půdu. Ale stojí to za tu investici do drtiče,... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 20.7.2016
Vstupní filtrace není nenáročná, levná a ani snadno zhotovitelná. Napsal jsem, že mám samodomo jednoduchý investičně nenáročný systém, u kterého mi trvalo než jsem k němu došel, je esteticky nedokonalý a investiční nenáročnost je vykoupena asi 10x... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 20.7.2016
Přibližně 3x4x2m výška. Filtrace /mimochodem smodomo jednoduchý investičně nenáročný systém/ z důvodu případného budoucího napojení záchodů a pračky. Neměl jsem žádné zkušenosti, ale obával jsem se možného zahnívání vody v nádrži /což vzhledem k... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 19.7.2016
Vadí závlahovým systémum a kapačům... to jmenovitě píše. ------------------ Jinak osobní zkušenosti, trochu mimo téma, ale když se nakouslo. Mám 24kubíků jímku na vodu v zemi. Filtrace je každopádně boj. Filtruji docela hodně, zachytím i... celý příspěvek >
1/2" zahradni hadice, 12.7.2016
Přesně tak. 70m nedává smysl ani z hlediska tlakové ztráty, ani manipulace. Jak se říká: "laciný, dvakrát placený". Tady, když se nazainvestoval čas a pot do zakopání rozvodu na začátku, bude se spotřebovávat při každém zalévání a brzo se dosáhne... celý příspěvek >
Tenké stonky priesad. Kde robím chybu?, 10.7.2016
Málo světla, daleko od okna. V tuto roční dobu to v místnosti bude vytáhlejší i hned u okna, je moc teplo. Pokojové rostliny méně světla snesou, ale travka není pokojovka.
Sekacka pretoci a nestartuje, 5.6.2016
Takže nedošlo k vypuštění VEŠKERÉHO starého paliva a do karburátoru šlo z hadiček staré palivo? Rozebrat znovu a tentokrát to udělat pořádně.
Kompost z hnojeného a ošetřovaného trávníku, 27.5.2016
Nepoužívat k rajčatům, u ostatních rostlin by neměl být problém. S chemickým zmořením potravin bych si hlavu nelámal, bdue o řád nižší než u kupované zeleniny/ovoce. A pokud je ho "nadbytek", hnojil bych jím ve slabé vrstvičce trávník, ušetříte za... celý příspěvek >
Kdo zná housenku?, 20.5.2016
drvopleň
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
Vy té češtině dáváte na zadek už fakt hodně: mÝt, kYla, plevelI, vYdět, by jste (správně byste). A když napíšete odkud jste, třeba se nějaký chlap najde, co ten kompost odvozí a vyrobí kompostoviště. Třeba výměnou za ty vyseměněné sazenice rajčat... celý příspěvek >
Vesemeněná rajčata, 16.5.2016
Ano, budou mít rozumné plody v rozumném množství, budou to úplně normální rajčata.
Mulč z posekané trávy, 25.4.2016
Já trávu pod jahody dával jen jeden rok. Uschá tráva se chytala na plody, špatně se z nich smývala a tak jsem v tom nepokračoval.
Zalepení plastového korpusu, 24.4.2016
Osobně bych zkusil použít asfaltovou těsnící pásku, nalepit zevnitř. Nedávno ji prodávali v Lidlu za 169,-. U nás ji ještě mají.
Jak louku předělat na zahradu?, 24.3.2016
Když někdo napíše, že je nováček, že si nemůže dovolit zahradního architekta a má představu o navážení 100m3 ornice, jediná smysluplná rada je, ať se nepouští do žádných větších akcí a dělá úpravy postupně a možná se k něčemu metodou pokus omyl... celý příspěvek >
Zahradní traktor vs. krtince, 24.3.2016
Zmenšit toto nebo vyrobit menší. Pokud nemáte hydruliku, stačí trubka vepředu, z jejích skoro krajů řetěz na zapojení k traktoru a kruhy.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika